Kulturno-umetničko društvo “Lala” iz Ečke i ove godine nastavlja lepu tradiciju organizovanja koncerta pod nazivom “Sa prijateljima u kolu”, koji okuplja ansamble s kojima neguje dugogodišnja prijateljstva i uspešnu saradnju.
Pod ovim sloganom već više od decenije, KUD “Lala” promoviše ideju da folklor nije samo umetnost igre i pesme, već i prostor za pravo prijateljstvo, zajedništvo i međusobno poštovanje među kulturno-umetničkim društvima.
Ovogodišnji koncert biće održan u nedelju, 22. juna, sa početkom u 17:30 časova u Domu kulture u Ečki.
Na sceni će se, pored domaćina, predstaviti i članovi ansambala “Pionir”, “Moja Sosa” i “Svetozar Marković” iz Zrenjanina, kao i mladi folkloraši iz Sečnja i Jaše Tomić.
Publiku očekuje veče ispunjeno igrom, pesmom i osmesima, a gosti će imati priliku da uživaju u bogatom programu i duhu zajedništva koji već godinama krasi ovaj događaj.
Dođite da zajedno zaigramo – u kolu prijateljstva koje traje!