I love Zrenjanin portal
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
I love Zrenjanin portal
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
3D gradjevinska kuca
Početna Poslednje vesti Zrenjanin

Uspeh u biznisu ne dolazi odjednom i preko noći – poruka je uspešnih privrednika

29.03.2017.
Kategorija: Poslednje vesti Zrenjanin
Vreme čitanja: 3 min.
Ultra Caffe

Grad Zrenjanin i koncept bar Kafemat po prvi put su bili domaćini  „Business Café-a Srbija“, popularnih preduzetničkih susreta.

Koncepcija rada je da dokazani i uspešni preduzetnici razmenjuju svoja iskustva i znanja te savetuju sve one koji su zainteresovani da pokrenu svoj biznis ili su već učinili prvi korak u tom pravcu.

Tema zrenjaninskog susreta bila je RAZVIJAJ LOKALNO – DELUJ GLOBALNO, što je želja mnogih preduzetnika. Zrenjanin  može da se pohvali primerima iz svoje sredine – ljudima koji su svoje „lokalne“ ideje, zakonom dobrog i kvalitetnog poslovanja koje je dovelo do uspeha, proširili dalje od početnih snova ili želja.

Na tribini su o svojim poslovnim iskustvima i iskušenjima govorili:  Goran Kovačević, vlasnik i direktor trgovinskog lanca Gomeks, Smiljana Stojanović, vlasnica i direktorka kompanije Kuerk iz Beočina i Vladimir Kovač, izvršni direktor u marketinškoj firmi Creative Media Art.

PerSu marketi

goran kovacevic2

Za pokretanje biznisa osim osnovnog znanja, treba pre svega imati ideju i biti spreman na izazove svih vrsta. Nema supermena u biznisu i niko ne postaje Trump preko noći. Preduzetništvo zahteva kako istrajnost jer samo tako možete da rešavate probleme korak po korak tako i konstantnu edukaciju. Tako u svakom trenutku i na svakoj stepenici napredovanja možete prepoznati probleme i mogućnosti koje vam se u tom trenutku pružaju. Ovakvi razgovori su odlični jer se na njima čuju stvari koje se ne uče u školi i ljudi imaju veliko poverenje jer slušaju primere iz života.  – kaže vlasnik kompanije Gomex Goran Kovačević  koji je od male porodične firme napredovao do  jednog od najvećih lanaca supermarketa u Vojvodini, sa preko 400 zaposlenih i više od 30 prodajnih objekata.

 

vladimir kovac

Vladimir Kovač  – direktor Webiz konferencije

Vladimir Kovač danas je najprepoznatljivi kao direktor projekta Webiz koji je počeo da razvija  2013. razvija, a danas je to najmasovniji i najkvalitetniji koncept edukativnih događaja ne samo u Srbiji već i šire.  -Webiz kao ideja imao je tu sreću da je od početka bio prepoznat kako na lokalu, vremenom i šire i od privrednika, obrazovnih institucija i što je možda najvažnije i od samih građana. Međutim, moja poruka ljudima je da budu istrajni u svojim namerama jer ne postoji uspeh preko noći u većini slučajeva pa tako ni u mom. Treba biti spreman na učenje, a takođe i na neuspehe jer i iz takvih situacija možemo dosta da naučimo i promenimo na svom putu koji smo zacrtali – kaže Kovač.

 

marija radojcic

Marija Radojčić vlasnica licence „Business cafe Srbija“, voditeljka programa i sama je uspešna preduzetnica

smiljana stojanovic

Smiljana Stojanović svoj biznis pokrenula je u 59. godini života

Gospođa Smiljana Stojanović, vlasnica i direktorka kompanije Kuerk iz Beočina najbolji je dokaz da nikada nije kasno da se uđe u posao jer ona svoju firmu pokrenul u 59-oj godini života. Svoj porodični biznis proizvodnju predmeta od reciklirane gume danas uspešno plasira i  na američko i  na azerbejdžansko tržište.

Tagovi business cafeVesti Zrenjaninzrenjanin
PodeljenoTweetPošalji

Slične Vesti

petrovdanska jabuka
Poslednje vesti Zrenjanin

Danas je veliki praznik – Petrovdan

12.07.2025.
557
Untitled design 1
Kultura

Mesečni program Kulturnog centra Zrenjanina – jul 2025

02.07.2025.
688
Naredna vest
Kabasti otpad e1459768969222

Počinje prolećna akcija iznošenja kabastog otpada

image

Iako se već uživa na Peskari, ne preporučujemo ovo

maksimovic gradnja
Univer
Tišma Zrenjanin
BMT lux
Mlekoprodukt
AudioVox
Omega profeks
Alenik
New age
SK mobile
I love Zrenjanin portal

© 2022 Sva prava zadržava - Portal I Love Zrenjanin

Navigacija

  • Mapa sajta
  • Redakcija
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
  • Taksi prevoz Zrenjanin
  • Red Vožnje Zrenjanin autobusa
  • Važni Telefoni
  • Poznati Zrenjaninci
  • Naslovi.net

Pratite nas na mrežama

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist

Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave

© 2022 Sva prava zadržava - Portal I Love Zrenjanin