I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Kuća zdravlja
Vesti Zrenjanin

PROGRAM za decu na 33. „Danima piva“ ove godine u Plankovoj bašti

Na ovogodišnjoj manifestaciji „Dani piva“, kao i ranijih godina, biće sadržaja za sve generacije. Naši najmlađi sugrađani i posetioci moći da učestvuju u raznim radionicama, izložbama, edukativnim časovima i muzičkim programima.

Programi, koji će biti održani u prostorijama amfiteatra Kulturnog centra Zrenjanin i u Plankovoj bašti biće besplatni, a ulaznica za radionice biće plastični čepovi.

Izrađene predmete na radionicama, deca mogu da ponesu kući, uz dobrovoljnu donaciju Udruženju „Beta”.

PerSu marketi

UTORAK, 28. AVGUST:

17:00 – Otilija Buchecker Ilić i „Sovice mudrice-mali genijalci”, Čep za hendikep – radionica  ekologije

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

18:00  – Pet shop „Pedigre”- radionica o životinjama, odnosu, odgovornosti, željama i mogućnostima

19:00 – Banatske zaboravljene dečije igre, radionica „Suvenirnice 023”

19:30-20:30 – Dečiji mjuzikl „Nas se tiče na šta liče price”

20:30 – Bioskop na otvorenom, dečiji crtaći

SREDA, 29. AVGUST

17:00 – Zrenjaninski dečiji fotografi  i „Didiwear” – radionica „Kako napraviti dobru fotografiju?”

18:00 – Yoga sa Aleksandrom Vujinović i Thai Chi sa Zdenkom Goda, radionica  za decu i roditelje

19:00 – Cekom – radionica i predstava

20:30 – Bioskop na otvorenom, dečiji crtaći

ČETVRTAK, 30. AVGUST

17:00 – Siniša Garčev- Radionica samoodbrane i edukacija o nasilju

18:00 – Mirko Čolak- strip radionica

19:00-20:30 – Koncert Zrenjaninskih horića

20:00 – Izložba kućnih ljubimaca i izbor najsmešnijeg, najzabavnijeg, najneposlušnijeg…

20:30 – Bioskop na otvorenom, dečiji crtaći

PETAK, 31. AVGUST

17:00 – „Kolorino”- radionica za upoznavanje, korišćenje i razumevanje različitih formi i mogućnosti umetničkog izražavanja kroz sopstveno stvaralaštvo

17:00 –  Udruženje za rekreaciju i kineziterapiju „Stilus” – radionica

19:00 – Iron sportski poligon

19:00 – „Stenes”- stoni tenis

20:00 – Rasprevani hor sa Branislavom Gagićem

SUBOTA, 1. SEPTEMBAR

10:00-17:00 – Adrenalin park

10:00 – Blagovesta Vasileva i „To Teatar”- radionica izrade lutki, lutkarska predstava

12:00 – Mačevalački klub „Omladinac“

12:00 – 17:00 – Slavoljub Epifanić – gađanje lukom i strelom

17:00 – „Zdrave poslastice, kako?” – radionica pravljenja zdravih poslastica

18:00 – Jovan Caran – radionica iskakalica

19:30 – Dečije predstave „Bremenski muzikanti” i „Tri praseta”

20:30 – Bioskop na otvorenom, dečiji crtaći

NEDELJA, 2. SEPTEMBAR:

10:00 – „Kolorino”- radionica za upoznavanje, korišćenje i razumevanje različitih formi i mogućnosti umetničkog izražavanja kroz sopstveno stvaralaštvo

12:00 – Zoran Protić – radionica radionica realnog aikidoa za decu, masaža za decu i karate uechi ryu

16:00 – „Big Ben” – interaktivna radionica muzike, engleskog jezika, edukativnih igara i dramskog stvaralaštva

18:00 – Haos animatori i mađioničari

U slučaju kiše programi će biti održani u Kulturnom centru Zrenjanin.

 

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh