Aleksandar Jovanov iz Taraša, koji je široj javnosti poznat kao mladić koji je na štakama prepešačio preko 1000 kilometara sa studentima, napisao je na svom Instagram profilu da je sinoć pretučen u Zrenjaninu.

Kako je naveo, sinoć je vozio devojku iz Taraša za Zrenjanin, a kada su ušli u Zrenjanin primetili su da ih prati automobil u kome su bila četvorica mladića.
– Sve vreme su išli iza nas i provocirali, ali nisam reagovao. Parkirao sam se u naselju 4. jul i sa devojkom izašao iz auta. Kada sam napravio nekoliko koraka, njih trojica su izašla iz vozila. Jedan je stao sa moje leve strane, dvojica iza leđa. Ja sam se okrenuo ka tom jednom dečku, taj dečko je krenuo da me udari, ja sam se izmakao i gurnuo ih. U tom momentu je moja devojka stala između nas, krenuo sam da je pomerim da ne bi slučajno nju udario, u tom momentu, kada sam okrenuo glavu, taj jedan dečko koji je stajao ispred mene me je udario u bradu. Pao sam bez svesti, kada sam pao, oni su me šutirali i gazili, rekao je Jovanov.
Dodao je da mu je krivo zbog svega što se desilo, ali da je potrebno mnogo više da bi ga zaustavili.
Kako je preneo RTS, prema lekarskim izveštajima reč je o lakšim telesnim povredama, a zrenjaninska policija je pokrenula istragu i radi na utvrđivanju identiteta napadača.