I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Vesti Zrenjanin

Oni su naši najbolji – dodeljene stipendije za 245 učenika i studenata

Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura potpisao je danas u Gradskoj bašti ugovore o stipendiranju sa 245 učenika srednjih škola i studenata sa teritorije Grada Zrenjanina, koji su to pravo stekli u ovoj školskoj godini, a na osnovu raspisanog konkursa.

Stipendije grada zaslužili su 121 srednjoškolac i 124 studenta, kojima je gradonačelnik poželeo dobro zdravlje, ispunjavanje školskih ili studentskih obaveza u skladu sa svim propisanim merama i uspeh u daljem obrazovanju.

PerSu marketi

“Uprkos vanrednoj situaciji i činjenici da već godinu dana živimo i radimo u posebnom režimu i okolnostima, Grad Zrenjanin brine o svojim uspešnim učenicima i studentima i to je ove školske godine posebno izraženo.

Ovde su danas okupljeni najbolji među najboljima, kojima se mogu ponositi i njihovi roditelji i nastavnici, kao i Grad Zrenjanin.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

U odnosu na dosadašnji, značajno smo povećali broj učenika i studenata koji su dobili stipendiju, ukupno ih je 245, a da se pojedinačni iznos stipendije nije menjao.

Grad je izdvojio iz budžeta za ovu namenu skoro 17 miliona dinara i to je sigurno jedna od naših najboljih investicija, investicija u znanje, školovanje i budućnost, koju vi predstavljate i donosite, i u kojoj vas vidimo da ste se poslovno ostvarili u našem gradu, a mi ćemo se protruditi da novim projektima i investicijama stvorimo uslove da možete da živite u još boljem Zrenjaninu”, poručio je gradonačelnik stipendistima na današnjoj svečanosti.

Nakon svečanog potpisivanja ugovora, u ime stipendista Grada Zrenjanina zahvalila se Nevena Antonin, učenica prvog razreda Medicinske škole.

Mesečna stipendija koja se dodeljuje učenicima srednjih škola iznosi 5.400 dinara, dok za studente iznosi 8.400 dinara i isplaćuje se u deset mesečnih rata.

Stipendije su dodeljene na osnovu opštih uslova i posebnih kriterijuma, koji su ove školske godine, u skladu sa situacijom, modifikovani, pošto je izostao najveći broj školskih takmičenja ili smotri, a uzimalo se u obzir učešće učenika i studenata u aktivnostima organizacije Crvenog krsta, odnosno da su volontirali u uslovima proglašenih stanja vanrednih situacija u okviru Crvenog krsta ili organizovanih akcija pomoći građanima od strane Grada Zrenjanina.

Stipendije su odobrene sledećim učenicima:

1 Daruši Senka Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
2 Uzelac Nađa Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
3 Gardinovački Nataša Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
4 Marinković Rastko Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin IV
5 Tomić Taša Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
6 Mudrić Nemanja ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin IV
7 Bagić Kosta Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
8 Ninković Marija Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
9 Bursać Uroš Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
10 Vuković Vladana Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
11 Ćurić Filip Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
12 Kajiš Nemanja Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
13 Piperski Dušica Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
14 Obradović Maja Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
15 Tatić Milica Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin IV
16 Kovačević Milica Srednja poljoprivredna škola, Zrenjanin IV
17 Bibić Aleksandar ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin IV
18 Došenović Lazar HPTŠ „Uroš Predić“, Zrenjanin IV
19 Mijović Marko ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin IV
20 Kaluđerski Nevena Medicinska škola, Zrenjanin III
21 Petrović Marko Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
22 Vulićević Aleksa Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
23 Gađanski Aleksandar Matematička gimnazija, Beograd III
24 Vujčin Vuk Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
25 Đakovački Vanja Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
26 Gecin Milica Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
27 Vukanić Dušan Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
28 Domenik Kristijan Osnovna i srednja škola „9. maj“, Zrenjanin III
29 Grujić Miona Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
30 Bjelogrlić Ana Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
31 Tucić Staša Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
32 Kotarica Anastasia Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
33 Popović Marina Medicinska škola, Zrenjanin III
34 Sremac Andrea Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
35 Lojović Luka Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
36 Bakić Nikola Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
37 Goršćak Katarina Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin III
38 Dukić Iva Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
39 Putnik Miloš Osnovna i srednja škola „9. maj“, Zrenjanin III
40 Novaković Manojlo Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
41 Popov Sara Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
42 Rešković Nemanja ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin III
43 Novaković Luka Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
44 Števin Luka Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
45 Ignjatov Nikola Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
46 Šimon Matija ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin III
47 Gladić Jovana Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
48 Vukov Biljana ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin III
49 Radin Ana Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
50 Ilić Uglješa ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin III
51 Kragujevac Milana Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
52 Francuski Aleksandar Tehnička škola, Zrenjanin III
53 Etemović Anastasia Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin III
54 Stojšin Aleksandra Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin III
55 Jovanović Teodora Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
56 Kisić Tamara ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin III
57 Matić Jovana Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
58 Pjevač Anđela ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin III
59 Lilić Aleksandar Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin III
60 Zorić Anđela Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin II
61 Čvorović Nikša Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
62 Radovanović Daniel Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
63 Senji Aleks Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
64 Milutin Marko Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
65 Grubački Anđela Srednja poljoprivredna škola, Zrenjanin II
66 Romanov Anastasija Vanja Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
67 Đurin Luka Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
68 Starčević Katarina Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
69 Čavić Damjan Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
70 Vučenić Petar Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
71 Stojkov Sara Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
72 Ćirović Stefan Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
73 Palalić Nađa Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
74 Milutinov Teodora Medicinska škola, Zrenjanin II
75 Markov Mihajlo „Matematička gimnazija“, Beograd II
76 Beljić Selena ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin II
77 Bibić Helena Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin II
78 Savić Nemanja Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
79 Dukić Jovana Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
80 Kanjo Mihaela ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin II
81 Živanov Nataša ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin II
82 Jukić Elena Medicinska škola, Zrenjanin II
83 Labus Sara ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin II
84 Grujić Feodora Baletska škola „Dimitrije Parlić“, Pančevo II
85 Jovanović Miljana Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
86 Ajduković Katarina Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
87 Trivunović Nikola Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin II
88 Marić Suzana Srednja poljoprivredna škola, Zrenjanin II
89 Marković Slađan Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin II
90 Raić Radovan ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin II
91 Adamov Lav ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin II
92 Živković Anja Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
93 Berberski Dragoslav Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
94 Janković Andrija Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
95 Milenković Teodora Matematička gimnazija, Beograd I
96 Spasić Danijel Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
97 Nikolov Stefan Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“, Novi Sad I
98 Nenin Teodora Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
99 Momirov Danica Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin I
100 Stanisavljev Milica Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin I
101 Dević Miroslav Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
102 Mandić Maja Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
103 Galin Nikola Zrenjaninska gimnazija, Zrnjanin I
104 Tanacković Teodora Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
105 Gudžev Marko ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin I
106 Novaković Milica Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
107 Antonin Nevena Medicinska škola, Zrenjanin I
108 Petrin Dragana Medicinska škola, Zrenjanin I
109 Srdanov Nađa ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin I
110 Lukić Jovana Medicinska škola, Zrenjanin I
111 Radovanović Jovana ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin I
112 Aleksić Vladimir Muzička škola „Josif Marinković“, Zrenjanin I
113 Stoiljkovski Lena Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
114 Tiring Lea Medicinska škola, Zrenjanin I
115 Popović Tamara ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin I
116 Hamond Aleksandar Derek Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
117 Mitrović Milena Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
118 Zlatar Zlatibor ETŠ „Jovan Trajković“, Zrenjanin I
119 Pomorišac Teodora Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I
120 Stanišić Milan ETGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin I
121 Dimitrov Anđela Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin I

Stipendije su odobrene sledećim studentima:
1 Šarenac Tanja Medicinski fakultet, Novi Sad III IV
2 DŽinkić Olja Filozofski fakultet, Novi Sad III III
3 Kavalić Mila Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad III III
4 Novaković Borivoj Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin III II
5 Đukić Dunja Biološki fakultet, Beograd III II
6 Milosavljev Dragana Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin III II
7 Kovačević Aleksandra Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin III I
8 Gladić Dejana Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad II II
9 Vojinović Vanja Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje
vaspitača, Novi Sad II II
10 Tolmač Stefan Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin II I
11 Marinac Neda Pravni fakultet, Beograd II I
12 Stankov Marija Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad II I
13 Micić Olivera Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin II I
14 Pirić David Fakultet za fizičku hemiju, Beograd II I
15 Janošev Maša Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad II I
16 Ugrinov Stefan Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin II I
17 Aćimović Filip Pravni fakultet, Novi Sad II I
18 Blažić Teodora Filološki fakultet, Beograd II I
19 Ludoški Veselin Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad II I
20 Kapuši Lenora Akademija umetnosti u Novom Sadu II I
21 Marinković Nemanja Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad II I
22 Vukajlović Jelena Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin II I
23 Lukić Leposava Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin II I
24 Ikonov Milenko Visoka tehnička škola strukovnih studija u
Zrenjaninu II I
25 Jevtić Svetlana Medicinski fakultet, Novi Sad I VI
26 Đukanović Nikola Medicinski fakultet, Novi Sad I VI
27 Bagić Branislav Poljoprivredni fakultet, Novi Sad I VI
28 Arsenov Lana Medicinski fakultet, Novi Sad I V
29 Nikolić Katarina Medicinski fakultet, Novi Sad I V
30 Golušin Jelena Medicinski fakultet, Novi Sad I V
31 Đekić Katarina Fakultet bezbednosti, Beograd I IV
32 Kuprešanin Nikolina Matematički fakultet, Beograd I IV
33 Krstović Mirko Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I IV
34 Danguzov Aleksandar Akademija umetnosti u Novom Sadu I IV
35 Vujadinović Nikola Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I IV
36 Jovanović Nevena Medicinski fakultet, Novi Sad I IV
37 Marinkov Tijana Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I IV
38 Medić Vanja Medicinski fakultet, Novi Sad I IV
39 Petrović Marko Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I IV
40 Micić Svetlana Medicinski fakultet, Novi Sad I IV
41 Đarmati Roland Medicinski fakultet, Novi Sad I IV
42 Radanović Tamara Medicinski fakultet, Novi Sad I IV
43 Šujica Marko Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Novi Sad I IV
44 Gajić Blagoje Medicinski fakultet, Novi Sad I IV
45 Ninković Marina Ekonomski fakultet u Subotici, Subotica I IV
46 Rakić Marko Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad I IV
47 Stankov Ana Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I IV
48 Nikolić Nina Medicinski fakultet, Beograd I III
49 Sarić Strahinja Pravni fakultet, Beograd I III
50 Kovačević Luka Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I III
51 Čikoš Olivera Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I III
52 Milošević Suzana Filozofski fakultet, Novi Sad I III
53 Gojkov Aleksandra Akademija umetnosti u Novom Sadu I III
54 Mihajlović Tamara Pravni fakultet, Novi Sad I III
55 Vasić Zorana Medicinski fakultet, Novi Sad I III
56 Živanović Jelena Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I III
57 Lekić Smiljana Filozofski fakultet, Novi Sad I III
58 Kockar Lea Filološki fakultet, Beograd I III
59 Živanov Marina Akademija umetnosti u Novom Sadu I III
60 Pomorišac Snežana Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I III
61 Miljuš Teodora Fakultet organizacionih nauka, Beograd I III
62 Čobanov Nebojša Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I III
63 Jerkov Jelena Visoka tehnička škola strukovnih studija u
Zrenjaninu I III
64 Kovačević Ana Medicinski fakultet, Novi Sad I III
65 Bajević Dragan Medicinski fakultet, Novi Sad I III
66 Stojić Srđan Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I III
67 Markov Aleksandra Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I III
68 Popov Anđela Akademija strukovnih studija Beograd, Visoka
zdravstvena škola
I III
69 Totan Maria Ekonomski fakultet u Subotici, Subotica I III
70 Dapčević Milica Ekonomski fakultet u Subotici, Subotica I III
71 Dujlović Gordana Medicinski fakultet, Novi Sad I III
72 Petrović Nikola Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad I III
73 Sudar Minja Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I III
74 Knežić Stefan Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I III
75 Mišić Uroš Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I III
76 Milutinović Stefan Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I III
77 Bagić Jovana Filozofski fakultet, Novi Sad I III
78 Tomić Branko Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad I III
79 Smrzlić Rade Poljoprivredni fakultet, Novi Sad I III
80 Marjanski Ana Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I II
81 Momirski Nenad Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Novi Sad I II
82 Mitrić David Pravni fakultet, Novi Sad I II
83 Šerfeze Vanja Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad I II
84 Čobanov Dragana Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I II
85 Grandić Maša Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I II
86 Bilinac Aleksandar Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje
vaspitača i trenera, Subotica
I II
87 Milovac Dunja Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I II
88 Čugalj Milana Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I II
89 Babić Una Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I II
90 Đekić Marina Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Beograd I II
91 Jankov Dajana Filozofski fakultet, Novi Sad I II
92 Galić Ivan Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad I II
93 Evđenić Vanja Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad I II
94 Stanaćev Aleksandra Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju, Beograd
I II
95 Mandić Luka Medicinski fakultet, Univerzitet u Prištini I II
96 Mijanović Bojan Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad I I
97 Šiklošić Teodora Filozofski fakultet, Novi Sad I I
98 Ivaniš Milica Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I I
99 Eremić Jelena Pravni fakultet, Beograd I I
100 Pajdački Ivan Poljoprivredni fakultet, Novi Sad I I
101 Kuručev Maja Poljoprivredni fakultet, Novi Sad I I
102 Đermanović Vuk Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I I
103 Ostojić Nikola Stomatološki fakultet, Beograd I I
104 Medić Milica Tehnološko-metalurški fakultet, Beograd I I
105 Turinski Jovana Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I I
106 Beljić Sara Ekonomski fakultet u Subotici, Subotica I I
107 Vrška Aleksandra Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I I
108 Jošavac Sara Medicinski fakultet, Novi Sad I I
109 Radovanović Daniela Akademija strukovnih studija Beograd, Visoka
zdravstvena škola
I I
110 Radojčić Ana Ekonomski fakultet u Subotici, Subotica I I
111 Milankov Tamara Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad I I
112 Radić Nevena Poljoprivredni fakultet, Novi Sad I I
113 Milovanović Anja Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad I I
114 Šakić Miloš Akademija umetnosti u Novom Sadu I I
115 Vidaković Tatjana Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I I
116 Milošević Ana Kriminalističko policijski univerzitet, Beograd I I
117 Stojanović Jelena Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I I
118 Bibić Jovan Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin I I
119 Albulj Šijan Anja Pedagoški fakultet u Somboru, Sombor I I
120 Radu Andrijana Poljoprivredni fakultet, Novi Sad I I
121 Tucić Bojana Filozofski fakultet, Novi Sad I I
122 Topić Jovana Poljoprivredni fakultet, Novi Sad I I
123 Jeremić Teodora Poljoprivredni fakultet, Novi Sad I I
124 Markov Slađana Medicinski fakultet, Novi Sad I I

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh