I love Zrenjanin portal
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
I love Zrenjanin portal
Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave
Big
Početna Poslednje vesti Zrenjanin

Nove mogućnosti aerodroma Ečka

25.03.2012.
Kategorija: Poslednje vesti Zrenjanin
Vreme čitanja: 2 min.
Ultra Caffe

aerodrom profesor1Idejni projekat razvoja zrenjaninskog aerodroma „Ečka“ i mogućnosti koje on pruža predstavljen je ovog vikenda kroz prezentaciju Studije opravdanost i primene transportnih aviona.

– Krajnje oprezno i precizno smo izanalizirali situaciju i predvideli u kom pravcu i za koje vreme bi se isplatio komercijalni i javni vazdušni saobraćaj kako aerodromu tako i Lolaklnoj zajednici izjavio je prilikom prezentaovanja Studije Petar Mirosavljević, docent Saobraćajnog fakulteta u Beogradu.

Predstavljene su mogućnosti sporske baze, jedriličarstva, komercijalnih i poslovnih aviona čime bi se omogućio lakši priliv stranih investicija u grad. Realni inicijalni period za ovaj jedinstveni projekat bio bi 8 godina, kada bi se mogao očekivati i veći broj putnika za dalji razvoj putničkog saobraćaja u svom punom obimu, sa privremenim carinskim prevozom, policijskom upravom i fitopatološkom patrolom.

aerodrom 1– Želeli smo da kao grad napravimo jednu ovakvu Studiju jer znamo da su mogućnosti aerodroma velike, kaže gradonačelnik dr Mileta Mihajlov i dodaje da bismo se za početak zadovoljili tim da ovo bude jedan veliki sportsko turistički centar. U šta će prerasti vreme će pokazati.

Sličnog mišljenja je i predesednik Aero kluba Jagoš Banović koji je zadovoljan tim što je čuo. On dodaje i da su do sada na aerodromu „Ečka“ organizovana mnogobrojna sportska takmičenja na kojima su bili prisutni učesnici iz čitave Evrope. Osnovni cilj je da se kroz trenutni trend popularizacije sporta povećaju kapaciteti i da se pored sportskih komercijalizuju i letovi za poslovne ljude kojih ima sve više.

PerSu marketi

Tekst i fotografije : Maja Pandurov

Tagovi aerodromeckaprojekatzrenjanin
PodeljenoTweetPošalji

Slične Vesti

alenik turs e1671552463503
Marketing Zrenjanin

Zrenjanin – Beč bez muke? Alenik Turs vodi vas pravo u srce Austrije

25.04.2025.
355
intro slika aktuelni projekti 2
Marketing Zrenjanin

AM Kapital Invest: Počela je prodaja stanova i lokala u lameli A – Atraktivna lokacija za život i poslovanje!

25.02.2025.
860
Naredna vest

Srpska liga – Vojvodina 17. kolo

Vojvođanska liga - Istok 18. kolo

aqua line
Univer
Kamel
BMT lux
Mlekoprodukt
rentacar
Alenik
New age
SK mobile
I love Zrenjanin portal

© 2022 Sva prava zadržava - Portal I Love Zrenjanin

Navigacija

  • Mapa sajta
  • Redakcija
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
  • Taksi prevoz Zrenjanin
  • Red Vožnje Zrenjanin autobusa
  • Važni Telefoni
  • Poznati Zrenjaninci
  • Naslovi.net

Pratite nas na mrežama

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist

Nema rezultata
Pogledaj sve rezultate
  • Vesti
  • Video
  • Sport
  • Kultura
  • Posao
  • Marketing
  • Poljoprivreda
  • Noćni život
  • Najave

© 2022 Sva prava zadržava - Portal I Love Zrenjanin