I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Vesti Zrenjanin

Kompletan program – Dani piva 2018.

ZrBizNet

PROGRAM MANIFESTACIJE
„33. DANI PIVA“ 27.8 – 2.9.2018.

TRG SLOBODE

Četvrtak 30.8.
21h Koncert Zrenjaninska filharmonija, NS Big band, Belaa Mavrak

Petak 31.8.
21h Koncert Bajaga i instruktori
23h Koncert Riblja čorba

Subota 1.9.
21h Koncert Marija Šerifović

Nedelja 2.9.
20h Polufinale izbora za Mis srbije
22h Koncert Lexington

PerSu marketi

ŽITNI TRG

Utorak, 28.8.
21h Svečano otvaranje, vatromet
21,15h Koncert Garavi sokak
23h Koncert Željko Vasić

Sreda 29.8.
19,30h Koncert Bubamare
21h Takmičenje u brzom ispijanju piva
21,15h Koncert Kilo kilo banda
23h Koncert Darko Rundek

Četvrtak 30.8.
19,30h Koncert Instant karma
21h Takmičenje u brzom ispijanju piva
21,15h Koncert Šinobusi
23h Koncert Deca loših muzičara

Petak 31.8.
19,30h Koncert Plavi ptičić
21h Takmičenje u brzom ispijanju piva
21,15h Koncert Grate
23h Koncert Goblini

Subota 1.9.
19,30h Koncert Crni paun& pagon
21h Takmičenje u brzom ispijanju piva – finale
21,15h Koncert Super Kleša
23h Koncert Neverne bebe

Nedelja 2.9.
19,30h Koncert Đusi Kovač & Gipsy band
21h Koncert La banda
23h Koncert Haris Džinović

GRADSKA BAŠTA

Utorak 28.8.
20h Pozorišna predstava „Čekajući ministra“ (Lidija Vukićević, Semir Gicić, Milan Pajić)

Sreda 29.8.
20h Pozorišna predstava „Pomahnitali“ (Tatjana Kecman, Miloš Đorđević)

Četvrtak 30.8.
20h Muzički program „Duo Staša i Sneža“

Subota 1.9.
20h Srđan Slijepčević – stand up

Nedelja 2.9.
20h Pozorišna predstava „Ne oklevaj – improvizuj“ (Srđan Karanović, Dragica Sebastijanović, Ivana Dudić, Iva Kevra, Miloš Đurović, Dušan Matejić, Jelisaveta Karadžić, Stevan Radonjić, Bogdan Bogdanović, Anita Stojadinović)

TRG DR ZORANA ĐINĐIĆA

29.8 – 1.9. 20h Međunarodni festival folklora Lala sa učešćem folklornih ansambala iz Turske, Rumunije, Slovačke, Kanade, Meksika, Tajlanda, Srbije

ZABAVILIŠTE U PARKIĆU PLANKIĆU

(amfiteatar i park iza Kulturnog centra)
Svi programi su besplatni. Ulaznica za radionice su plastični čepovi. U slučaju kiše, programi će biti održani u zgradi Kulturnog centra.

Utorak 28.8.
17h Otilija Buchecker Ilić i „Sovice mudrice-mali genijalci”, Čep za hendikep – radionica ekologije
18h Pet shop „Pedigre”- radionica o životinjama, odnosu, odgovornosti, željama i mogućnostima
19h Banatske zaboravljene dečije igre, radionica „Suvenirnice 023”
19,30-20,30h Dečiji mjuzikl „Nas se tiče na šta liče price”
20,30h Bioskop na otvorenom, dečiji crtaći

Sreda 29.8.
17h Zrenjaninski dečiji fotografi i „Didiwear” – radionica „Kako napraviti dobru fotografiju?”
18h Yoga sa Aleksandrom Vujinović i Thai Chi sa Zdenkom Goda, radionica za decu i roditelje
19h Cekom – radionica i predstava
20,30h Bioskop na otvorenom, dečiji crtaći

Četvrtak 30.8.
17h Siniša Garčev- Radionica samoodbrane i edukacija o nasilju
18h Mirko Čolak- strip radionica
19-20,30h Koncert Zrenjaninskih horića
20h Izložba kućnih ljubimaca i izbor najsmešnijeg, najzabavnijeg, najneposlušnijeg…
20,30h Bioskop na otvorenom, dečiji crtaći

Petak 31.8.
17h„Kolorino”- radionica za upoznavanje, korišćenje i razumevanje različitih formi i mogućnosti umetničkog izražavanja kroz sopstveno stvaralaštvo
17h Udruženje za rekreaciju i kineziterapiju „Stilus” – radionica
19h Iron sportski poligon
19h „Stenes”- stoni tenis
20h Rasprevani hor sa Branislavom Gagićem

Subota 1.9.
10-17h Adrenalin park
10h Blagovesta Vasileva i „To Teatar”- radionica izrade lutki, lutkarska predstava
12h Mačevalački klub „Omladinac“
12-17h Slavoljub Epifanić – gađanje lukom i strelom
17h „Zdrave poslastice, kako?” – radionica pravljenja zdravih poslastica
18h Jovan Caran – radionica iskakalica
19,30h Dečije predstave „Bremenski muzikanti” i „Tri praseta”
20,30h Bioskop na otvorenom, dečiji crtaći

Nedelja 2.9.
10h „Kolorino”- radionica za upoznavanje, korišćenje i razumevanje različitih formi i mogućnosti umetničkog izražavanja kroz sopstveno stvaralaštvo
12h Zoran Protić – radionica radionica realnog aikidoa za decu, masaža za decu i karate uechi ryu
16h „Big Ben” – interaktivna radionica muzike, engleskog jezika, edukativnih igara i dramskog stvaralaštva
18h Haos animatori i mađioničari

PARKING KOD CENTRALNE APOTEKE

27.8. – 2.9. Prodajna izložba proizvoda iz domaće radinosti

HRAM USPENJA PRESVETE BOGORODICE

28.8. Obeležavanje gradske slave Velika Gospojina

HOTEL VOJVODINA

27.8. – 30.8. II Međunarodni stručni simpozijum „Pivo, pivarske sirovine i oprema“

TRG SLOBODE

Ponedeljak 27.8. Gomex family day
18h Humanitarna akcija „Penal za život“ – šutiranje penala uz dobrovoljni prilog. Na golu će biti proslavljeni golmani Ivica Kralj i Danilo Pustinjaković. Specijalni gosti Darko Kovačević i Zoran Tošić Bambi.
19h Dečiji karaoke festival „Soundlovers mini“

Utorak 28.8.
16h Summer dance festival
20h Festival tradicije i kulture – Dan Republike Slovačke

Sreda 29.8.
18h Dan republike Mađarske
18h Zlatni kotlić i Memorijal Đula Farkaš

PLATO ISPRED KULTURNOG CENTRA

9, 11, 15 i 17h Panoramsko razgledanje grada Zrenjanina i okoline turističkim otvorenim autobusom na sprat. Rezervacije 060/506-1128

OBALA BEGEJA KOD PIVNICE

11h Vožnja turističkim brodićem na relaciji Zrenjanin -Carska bara. Rezervacije 060/506-1120

NARODNI MUZEJ 27.8. – 2.9.

Salon: Izložba „Slovačka lepota“ – ekskluzivna izložba slovačkih nošnji – autori Pavel Surovi i Branislava Kokavec
Mali salon: Izložba Jevreji Srbije u Prvom svetskom ratu

SAVREMENA GALERIJA 27.8. – 1.9.

27.8. – 1.9. Izložba Leto sa zbirkom Savremene galerije
30.8. -1.9. 1,30 – 20,30h Dečija Smile radionica

KULTURNI CENTAR (amfiteatar) – Festival alternativnog zvuka „Zrenjanin zove“

31.8. u 22h Neke face, 3 mačke 100 godina, Shoplifters, Deep Steady
1.9. u 22h Ana Avramov, Overdrive, Sukob interesa

PARKING PREVLAKA

27.8. – 2.9. Dečiji zabavni park

SPORTSKI PROGRAM

Reka Begej, obala kod Pešačkog mosta
Subota 25.8. 10-13h Međunarodna kajakaška regata „Begej 2018“

Reka Begej, Brankovan
Nedelja 26.8. 09,30-14,30h Ribolovački Fider kup „Dani piva 2018“

GRADSKI STADION, STADION „GRADNULICA“, STADION FK „MLADOST“ Lukićevo

27.8. – 31.8. Turnir u fudbalu „Sporto bir KUP“

PLATO KOD VODOTORNJA

Četvrtak 29.8.
19,30-21,30h Promocija golf akademije (Golf klub Centar)

REKA BEGEJ 30.8. – 2.9.

Vesela Begejska regata – Srpski Itebej, Torak, Žitište, Klek, Zrenjanin

GRADSKA BAŠTA

Nedelja 2.9. 10-14,30h Šahovski turnir (Šahovski klub Proleter)

KONFERENCIJSKA SALA HOTELA „VOJVODINA“

31.8. – 2.9. Međunarodno otvoreno prvenstvo Vojvodine u preferansu

KUPALIŠTE PESKARA KOD RESTORANA „MALO JEZERO“

1.9. – 2.9. Turnir u rukometu na pesku

GRADSKI BAZEN

Subota 1.9. 10-18h Vaterpolo turnir (Vaterpolo klub Proleter)

STADION FK STAJIĆEVO

Subota 1.9. Fijakerijada

LOVAČKI DOM – MIHAJLOVAČKI DRUM

Subota 1.9. u 9h XIII Takmičenje u kuvanju lovačkog gulaša (LD Fazan)

KOŠARKAŠKI TERENI U AVIV PARKU

Subota 1.9. 17-20h Košarkaški turnir „Engler kup“

STRELIŠTE IZA EČANSKE PUMPE

Nedelja 2.9. u 10h Takmičenje u gađanju letećih meta

GRADSKI STADION -KARAĐORĐEV PARK

Nedelja 2.9. 9-15h Kup Vatrogasnog saveza Vojvodine

Video najava

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh