Zrenjaninke uzele set šampionkama

MD Zrenjanin je u „Kristalnoj dvorani“ ugostio vladajuće šampionke Srbije, beogradsku Vizuru.

md-vizura

Prema očekivanjima gošće su pobedile, a domaćim odbojkašicama su prepustile samo jedan set, 1: 3. Po setovima je bilo: 16: 25 (25′), 25: 21 (24′), 15: 25 (22′) i 12: 25 (20′).

md-zrenjanin-vizura

Aktuelne šampionke su u Zrenjaninu upisale drugu pobedu ove sezone, a dok je domaći tim zabeležio i treći poraz. Vizura je generalno sigurno došla do pobede, ali je imala pad u igri u drugom setu, koji je Zrenjanin iskoristio i produžio meč.

Branioca titule je do pobede predvodila Katarina Lazović sa 20 poena, dva manje je imala Slađana Erić, dok je Jovana Kocić utakmicu završila sa 15 poena. Na drugoj strani istakla se Božica Marković sa 9 poena.