• Zr oglasi
  • Harmonija Zrenjanin

ŽOK Klek poražen posle pet setova od ekipe Srema

Odbojkašice ŽOK Klek Zrenjanin su u 14. kolu Super lige poražene u Kristalnoj dvorani od ŽOK Srem rezultatom 2:3.

Klečanke su povele sa 2:1 u setovima, ali su gošće izjednačile na 2:2. U odlučujućem, petom setu, domaći tim je poveo sa 3:1, ali su Sremice preokrenule rezultat. Završile su set sa 15:8 u svoju korist i na kraju slavile sa 3:2 u setovima.

ŽOK KLEK – ŽOK SREM 2:3

Po setovima 25:19, 11:25, 25:21, 15:25, 8:15

ŽOK KLEK: M. Miljević 4, Džamić 17, Bogdanović 7, Deurić 5, T. Miljević 9, Pavlović 11, Tošić 14.

ŽOK SREM: Grabić 4, Savović 9, Roganović 1, Jovanović 11, Andrić 12, Živanović 14, Vasić 10 poena.