• Zr oglasi
  • Harmonija Zrenjanin

Obrenovčanke opravdale ulogu favorita na gostovanju u Kleku

ŽOK Klek, koji se bori za opstanak i OK Tent iz Obrenovca, koji se bori za vrh tabele, odmerili su snage u 16. kolu Super lige.

Na susretu odigranom u sali „Miloš Grbić“ u Kleku, domaći tim je pružio odličan otpor u prvom setu. Međutim, u drugom setu, Klečanke nisu imale odgovor na napad TENT – a. Treći set je bio neizvestan sve do 19:20, kada je aktuelni šampion dodao „gas“, završio set u svoju korist sa 20:25 i na kraju slavio sa konačnih 3:0 (26:24, 25:12 i 25:20).

U redovima pobedničkog tima dominirala je Ana Mitrović sa 15 poena, Jelena Lazić je upisala 11, a Hena Kurtagić 10. U redovima ŽOK Klek Miljana Bogdanović je zabeležila 9 poena.