I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Zlato Najdanovske na Otvorenom prvenstvu Srbije

U Novom Sadu je proteklog vikenda održano Otvoreno prvenstvo Srbije za kadete, omladince i seniore.

Miroslava Najdanovski

Miroslava Najdanovski

Ekipa Proletera je nastupila sa 13 takmičara, a na takmičenju je učestvovao ukupno 351 plivač iz 5 zemalja. Osvojeno je ukupno 13 medalja – apsolutnu zlatnu medalju je osvojila Miroslava Najdanovski u trci 50 slobodno, a Nikola Aćin srebro u tri 50 leđno. Trener ekipe je bio Milorad Radišić.

Rezultati:

I Taxi Zrenjanin

Apsolutno:

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Zlato
50 m Freestyle Open NAJDANOVSKI, Miroslava 88 25.48
Srebro
50m Backstroke Open AĆIN, Nikola 99 26.85
 
Kadeti i omladinci:
Zlato
50 m Leđno/Back 15 – 16 godina ACIN, Nikola 99 26.85
100 m Leđno/Back 15 – 16 godina ACIN, Nikola 99 58.94
Srebro
400 m Slobodno/Free 17 – 18 godina NISTER, Dejan 98 4:09.88
50 m Prsno/Breast 17 – 18 godina POSA, Leonard 97 29.63
200 m Delfin/Fly 17 – 18 godina BRDAR, Danilo 98 2:11.30
200 m Delfin/Fly 15 – 16 godina PETRAS, Vladimir 00 2:18.28
4 x 100 m Slobodno/Free 17 – 18 godina Plivacki klub ,,Proleter“Zrenj 1 3:38.72
4 x 100 m Mešovito/Medley 17 – 18 godina Plivacki klub ,,Proleter“Zrenj 1 4:10.28
Bronza
400 m Slobodno/Free 15 – 16 godina ZIVANOV, Nenad 99 4:18.62
100 m Prsno/Breast 17 – 18 godina POSA, Leonard 97 1:05.92
200 m Prsno/Breast 17 – 18 godina BULOV, Dejan 98 2:32.81
 
102 PLIVAČA PROLETERA NA „BEČEJSKOJ ZVEZDI“
 
U Bečeju je 12. decembra održalo plivačko takmičenje „Bečejska zvezda“, na kojem je ekipa Proletera učestvovala sa 102 takmičara.
PK Proleter (2)
Usvojeno je ukupno 23 medalje, a Marko Vlaisavljević je osvojio pehar za najboljeg plivača takmičenja. Treneri ekipe bili su Pejinović, Jocić, Gogić, Borić i Jonjev.

Rezultati

Zlato
 50m Slobodno/Free G CVETKOV, Justin 07 38.15
100m Slobodno/Free B VLAISAVLJEVIC, Marko 02 1:02.04
100m Slobodno/Free D KOVACEVIC, Bogdan 04 1:06.25
 50m Leđno/Back G DIMITRIJEVIC, Aleksandar 07 45.71
100m Prsno/Breast B PAGER, Kristina 02 1:25.51
100m Delfin/Fly B TRANKULOV, Glorija 02 1:18.93
 
Srebro
100m Slobodno/Free A SAMOLOVAC, Jovan 01 1:05.33
 50m Leđno/Back G CVETKOV, Justin 07 47.07
100m Leđno/Back B MARIC, Nikola 02 1:15.23
100m Leđno/Back D KOVACEVIC, Bogdan 04 1:21.53
100m Prsno/Breast B VLAISAVLJEVIC, Marko 02 1:18.55
200m Mešovito/Medley C VUJIN, Marko 03 2:58.08
100m Prsno/Breast B MISKELJIN, Ivana 02 1:29.09
100m Delfin/Fly C KATNIC, Enja 03 1:17.97
 
Bronza
100m Slobodno/Free A GRGUR, Ognjen 01 1:06.42
100m Slobodno/Free B MARIC, Nikola 02 1:07.87
 50m Leđno/Back F SUVACKI, Vuk 06 42.33
100m Leđno/Back A SAMOLOVAC, Jovan 01 1:15.12
100m Leđno/Back B TOLMAC, Vukasin 02 1:17.58
100m Delfin/Fly A GRGUR, Ognjen 01 1:11.77
100m Slobodno/Free B MISKELJIN, Ivana 02 1:13.88
100m Leđno/Back C CVETKOVIC, Danica 03 1:19.38
 50m Prsno/Breast E SAVIN, Anita 05 44.46
 
 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh