I love Zrenjanin portal

  • AD POLET
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Gradnulica slavila protiv Bilećanina, Borac na vrhu

A LIGA FSG ZRENJANIN

Zlatičani izostali

Rezultati 4. kola (nedelja, 20. septembar) – Ečka: Jedinstvo 2014 – ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) 1:2, Boka: Naftagas – Zlatica 3:0 parforfe (gosti nisu došli), Taraš: Tisa 1933 – OFK Stajićevo 5:0, Lazarevo: Zadrugar – Mladost (Belo Blato) 5:2, Zrenjanin: OFK Gradnulica – Bilećanin (Sečanj) 1:0.

Naš fotoreporter Ivan Pančić je fotografisao utakmicu OFK Gradnulica – Bilećanin Sečanj

Fudbaleri Bilećanina

I Taxi Zrenjanin

Poredak: ŽFK Banat Bagljaš 12, Zadrugar 10, Naftagas (B) 8, Tisa 1933 7, OFK Gradnulioca 6, Bilećanin 5, OFK Stajićevo 3, Mladost (BB) 2, Jedinstvo 2014 2, Jedinstvo 2014 2, Zlatica 0 bodova.

Raspored 5. kola (nedelja, 27. septembar, 15,30) – Sečanj: Bilećanin – Jedinstvo 2014 (Ečka), Belo Blato: Mladost – OFK Gradnulica (Zrenjanin), Stajićevo: OFK Stajićevo – Zadrugar, Zlatica: Zlatica – Tisa 1933 (Taraš), Zrenjanin: ŽFK Banat Bagljaš – Naftagas (Boka).

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Pogodak Gradnulice za pobedu

B LIGA FSG ZRENJANIN

Borac na vrhu

Rezultati 4. kola (nedelja, 27. septembar 15,30): Borac – Partizan Tomaševac 4:2, Proleter (N) – KSK Konak 1926 0:2. Slobodna Sloga.
Poredak: Borac 9, Sloga 6, Partizan Tomaševac 4, KSK Konak 1926 4, Proleter (N) 0 bodova.
Raspored 4. kola (nedelja, 20. septembar 16,00): Tomaševac: Partizan Tomaševac – Proleter (Neuzina), Jarkovac: Sloga – Borac (Zrenjanin). Slobodan KSK Konak 1926.

PFL ZRENJANIN

Datum | VremeDomaćinRezGost
20.09.2020 15:30

Lehel

0 : 6

MSK

20.09.2020 15:30

Rusanda

2 : 2

Crvena zvezda

20.09.2020 15:30

OFK Klek

1 : 2

Mladost (L)

19.09.2020 15:30

Delija

2 : 1

Potisje

20.09.2020 15:30

Mladost (BD)

3 : 2

Vojvodina (B)

20.09.2020 15:30

2. Oktobar

0 : 2

ASK

20.09.2020 15:30

Vojvodina (NM)

1 : 1

Radnički 1911

20.09.2020 15:30

Borac

3 : 0

Jedinstvo

20.09.2020 15:30

Tamiš

0 : 4

Polet

TABELA:

PozTimUTPBNPRBOD
1

Mladost (BD)

761019
2

Polet

760118
3

Crvena zvezda

752017
4

Radnički 1911 (-1)

751115
5

ASK

742114
6

Vojvodina (B)

741213
7

2. Oktobar

740312
8

MSK

732211
9

Vojvodina (NM)

732211
10

Potisje

731310
11

Delija

731310
12

Rusanda

72329
13

Mladost (L)

72238
14

Borac

72147
15

Jedinstvo

71154
16

Tamiš

70070
17

OFK Klek

70070
18

Lehel

70070

SLEDEĆE KOLO:

Datum | VremeDomaćinRezGost
27.09.2020 15:00

MSK

:

Polet

27.09.2020 15:00

Jedinstvo

:

Tamiš

27.09.2020 15:00

Radnički 1911

:

Borac

26.09.2020 15:00

ASK

:

Vojvodina (NM)

27.09.2020 15:00

Vojvodina (B)

:

2. Oktobar

27.09.2020 15:00

Potisje

:

Mladost (BD)

26.09.2020 15:00

Mladost (L)

:

Delija

27.09.2020 15:00

Crvena zvezda

:

OFK Klek

27.09.2020 15:00

Lehel

:

Rusanda

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh