I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

U Ečki Jedinstvo 2014 – Radnički 1911 0:6, Mladost (BB) sto odsto

 A LIGA

Foto: Arhiva

Rezultati 8. kola (15. oktobar):

Jedinstvo 2014 – Radnički 1911 0:6, Zadrugar – Potisje 1:4, OFK Klek – ŽFK Banat Bagljaš 1:0, OFK Gradnulica – MSK 3:0 par forfe (pri rezultatu 1:0 prekid u 36. minutu), Tamiš – OFK Stajićevo 1:1, ASK – Zlatica 2:2.

Vrh tabele: Radnički 1911 21, OFK Klek 16, OFK Gradnulica 16, Jedinstvo 2014 16, Potisje 15…

PerSu marketi

Raspored 9. kola (22. oktobar, 14,30):

Zlatica – Jedinstvo 2014, OFK Stajićevo – ASK, MSK – Tamiš, ŽFK Banat Bagljaš- OFK Gradnulica, Potisje – OFK Klek, Radnički 1911 – Zadrugar.

B LIGA

Mladost (BB) sto odsto

Rezultati 7. (poslednjeg jesenjeg) kola (15. oktobar):

Sloga – Partizan Tomaševac 3:2, KSK Konak 1926 – Tisa 1933 4:1, Mladost (BB) – Proleter (N) 4:1. Slobodan Borac (Z).

Vrh tabele: Mladost (BB) 18, Borac (Z) 10, Sloga 8…

Raspored 8. kola (15. april 2018.):

Mladost (BB) – Tisa 1933, KSK Konak 1926 – Partizan Tomaševac, Sloga – Borac (Z). Slobodan Proleter (N).

LIGE MLADIH SELEKCIJA FSG ZRENJANIN 2017/18.

Raspored za vikend 21/22. oktobar

Kadeti – do 27. oktobra po dve međusobne utakmice trebaju da odigraju MSK i Rusanda, Tisa 1933 i Mladost (Lukićevo), a predstavnici ekipa će dogovoriti termine.

Pioniri – do 27. oktobra po dve međusobne utakmice trebaju da odigraju Sporto 023 i Lehel, Jedinstvo 2014 – Vojvodina 1928.

Petlići, nedelja, 22. oktobar, 9,30:
A grupa: Sloga – Proleter 2006, Bečkerek 023 II – Akademija Bambi I.
B grupa: Akademija Bambi II – Lehel, Potisje – Sporto 023. Slobodan Bečkerek 023 I.

Liga 2007. godišta, subota, 21. oktobar 11,15:
Akademija Bambi I – Mladost (BB), Sporto 023 – Akademija Bambi II. Slobodan Bečkerek 023.

Liga 2008. godišta, subota, 21. oktobar, 9,45:
Akademija Bambi – Rusanda, Bečkerek 023 – Lehel. Slobodan Sporto 023.

Liga 2009. godišta, subota, 21. oktobar, 13,00:
Akademija Bambi II – Akademija Bambi I, Mladost (BB) – OFK Zrenjanin.

Liga 2010. godišta, subota, 21. oktobar, 10,30:
Akademija Bambi I – Mladost (BB), OFK Zrenjanin – Akademija Bambi II. Slobodna Rusanda.

Predstavnici ekipa obavezni su da međusobno kontaktiraju tokom petka kako bi otklonili eventualne nesporazume oko termina i organizacija utakmica.

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
  • Park sala Zrenjanin
Na vrh