I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Kuća zdravlja
Sport

Trijumf MSK u Boki, Banat Bagljaš 100 odsto, „petarda“ Omladinca

B LIGA FSG ZRENJANIN

ŽFK Banat Bagljaš 100 odsto

Rezultati 6. kola (6. oktobar): KSK Konak 1926 – Borac 1:0, Sloga – Proleter (N) 1:6, ŽFK Banat Bagljaš – Partizan Tomaševac 6:0.

Poredak: ŽFK Banat Bagljaš 18, Proleter (N) 15, KSK Konak 1926 9, Partizan Tomaševac 4, Sloga 4, Borac (Z) 3 boda.
Raspored 7. kola (13. oktobar, 15,00): ŽFK Banat Bagljaš – KSK Konak 1926, Partizan Tomaševac – Sloga, Proleter (N) – Borac.

I Taxi Zrenjanin

A LIGA FSG ZRENJANIN

Trijumf MSK-a u Boki

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Rezultati 7. kola (6. oktobar): Naftagas (B) – MSK 0:4, Zadrugar – Mladost (BB) 9:0, OFK Gradnulica – Zlatica 5:0, Bilećanin – Jedinstvo 2014 0:2. U Elemiru: Tisa 1933 – ASK 0:1. Slobodno OFK Stajićevo.
Poredak: ASK 16, MSK 16, Zadrugar 13, Naftagas (B) 12, Jedinstvo 2014 10, Tisa 1933 9, OFK Gradnulica 9, Bilećanin 7, OFK Stajićevo 7, Mladost (BB) 3, Zlatica 0 bodova.
Raspored 8. kola (13. oktobar, 15,00): Zlatica – Bilećanin, ASK – OFK Gradnulica, Mladost (BB) – Tisa 1933, MSK – Zadrugar, OFK Stajićevo – Naftagas (B). Slobodno Jedinstvo 2014.

PODRUČNA LIGA ZRENJANIN

Rezultati 8. kola:

Delija
 3:1
OFK Klek
Potisje
 3:2
 Polet
Omladinac FAM
 5:2 Borac A
2 oktobar
 2:5 Mladost L
Tamiš
 0:1
C Zvezda RS
Vojvodina
 4:1 Radnički 1911
Lehel
 1:0 Mladost BD
Jedinstvo
 0:1 Rusanda

TABELA:

Sledeće kolo:

13.10.2019 15:00

Rusanda

:

Delija

13.10.2019 15:00

Mladost (BD)

:

Jedinstvo

13.10.2019 15:00

Radnički 1911

:

Lehel

13.10.2019 15:00

Crvena zvezda

: Vojvodina
12.10.2019 15:00

Mladost (L)

:

Tamiš

13.10.2019 15:00

Borac

:

2. Oktobar

13.10.2019 15:00

Polet

:

Omladinac FAM

13.10.2019 15:00

OFK Klek

:

Potisje

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh