• Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Kuća zdravlja

Tošić presekao Krila [VIDEO]

Zoran Tošić je postigao je prvi od dva gola kojima je moskovski CSKA savladao Krila Sovjetov, u okviru drugog kola ruske Premijer lige.

Zoran Tosic

Fudbaleri CSKA iz Moskve vezali su drugi trijumf na startu ruskog šampionata pošto su kao gosti savladali Krila Sovjetov rezultatom 0:2 (0:0). Srpski reprezentativac Zoran Tošić načeo je domaćina golom u 64. minutu nakon prodora i „duplog pasa“ sa Jeremenkom.

Sedam minuta kasnije Načo je sa bele tačke postavio konačan rezultat. Bivšem fudbaleru Partizana ovo je bio prvi pogodak u novoj sezoni, a CSKA je posle pobeda nad Rubinom i Krilima preuzeo lidersku poziciju na tabeli sa šest osvojenih bodova.

U trećem kolu „Armejci“ će ugostiti Anži, za koji od ovog leta nastupa i bivši štoper Crvene zvezde, Darko Lazić.