• Centar Lux
  • Kuća zdravlja

Aleksandar Tomin matirao Ekonomist, SAS izbio na drugu poziciju

KMF SAS je sinoć u Kristalnoj dvorani odigrao dramatičnu utakmicu sa ekipom SK Ekonomist, a Zrenjaninci su slavili posle gola Aleksandra Tomina u samom finišu meča.

Radenković (11) pred golom Ekonomista

SAS je odlično startovao i u 13. minutu poveo sa 2 – 0 golovima Aranitovića. Mreže su mirovale sve do finiša susreta, a onda je usledila horor završnica!

Ekonomist je golovima Jovića i Mihića u 38. i 39. minutu izjednačio rezultat, ali je iskusni Tomin pogotkom u 40. minutu raspršio sve nade gostiju da mogu do pobede u Zrenjaninu.

KMF SAS – SK EKONOMIST 3:2 (2:0)

SAS: Rodić, Živanov, Aranitović, Tomin, Radenković, Mandić, Rašić, Lojpur, Blažić, Milićev, Škorić, Nišević.

Ekonomist: Grujić, Mihić, Glavonjić, Jović, Stojković, Plužnikov, Jovović, Čobanov, Mladenović, Stamenković.