I love Zrenjanin portal

  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Aleksandar Tomin heroj pobede protiv Požarevca

KMF SAS je u 13. kolu Druge lige Srbije na domaćem parketu savladao čvrstu ekipu Požarevca.

Gosti su poveli golom Milašinovića u 15. minutu, ali je Tomin sa dva efektna gola u 16. i 24. minutu preokrenuo rezultat i doneo slavlje Zrenjanincima. Pored Tomina, koji je bio heroj susreta, treba izdvojiti i sjajnog čuvara mreže KMF SAS, Rodića.

DRUGA FUTSAL LIGA – 13. KOLO

SAS – Požarevac 2:1 (1:1)

PerSu marketi

Zrenjanin – Dvorana: Kristalna. Gledalaca: 150. Sudije: Bojan Spasić, Marko Martinović i Dalibor Stanković (svi iz Lazarevca). Strelci: 0:1 Milašinović u 15, 1:1 Tomin u 16, 2:1 Tomin u 24. minutu.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Žuti kartoni: Tomin, Rašić (SAS), Milašinović, Gostojić (Požarevac).

Nagomilavanje prekršaja: SAS 9 (3 – 6), Požarevac 11 (5 – 6).

KMF SAS: RODIĆ, ŽIVANOV, ARANITOVIĆ, TOMIN, DELIĆ, Mandić, Rašić, Lojpur, Vukoje, Milićev, Škorić, Nišević, Kulić.

POŽAREVAC: JOVIĆ, JEREMIĆ, NIKOLIĆ, GOSTOJIĆ, MILAŠINOVIĆ, Živadinović, Mitrović, Ranđelović, Drakulić, Radisavljević, Milovanović.

REZULTATI 13. KOLA:

Petak, 22. februar

BUJANOVAC: Zufo – Kolubara 9:1 (7:0)

ZRENjANIN: SAS – Požarevac 2:1 (1:1)
(Tomin 16, 24 – Milašinović 15)

BEOGRAD: Samo pravo – Sopot 4:3 (2:1)
(Inajetović 7, Lazić 18, 23, Majstorović 35 – B. Simić 18, Ivić 24, N. Simić 36)

Subota, 23. februar

BEČEJ: Bečej – Ekonomac 2 (20.30)
(Dvorana: Đorđe Predin Badža, sudije: Bane Papišta, Bojan Graovac i Nikola Čotrić, delegat: Predrag Beljević)

BEOGRAD: SK Ekonomist – Banjica (20.30)
(Dvorana: Rakovica, sudije: Petar Radojčić, Miloš Jocović i Marko Savić, delegat: Jovan Beč)

U ovom kolu, posle odustajanja Deus futsala, slobodan je Pirot.

1Zemun Samo pravo1274125
2Zufo1180324
3SAS1271422
4Sopot1270521
5Kolubara1251616
6Ekonomac 21143415
7Banjica1143415
8Požarevac1135314
9Bečej1134413
10Pirot101275
11SK Ekonomist111194

KMF SAS u narednom kolu gostuje u Pirotu.

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh