I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Loznica furiozna u Kristalnoj dvorani, kapiten Tomin spasao čast KMF SAS

Poslednja utakmica 12. kola Druge futsal lige odigrana je u Kristalnoj dvorani, gde je KMF Loznica odigrala furiozno protiv domaćeg KMF SAS i slavila rezultatom 2:8 (1:2).

Fotografije: Ivan Pančić

Silno pojačana Loznica, predvođena nekadašnjim reprezentativcem Markom Perićem, apsolutno je opravdala ulogu favorita na utakmici u Zrenjaninu. Na drugoj strani, KMF SAS je u prelaznom roku ostao bez Save Delića, koji je prešao u redove KMF Tisa.

Domaći su na startu prolećnog dela šampionata pružili jak otpor, ali samo u prvom poluvremenu (1:2). U drugom delu igre nisu mogli da izdrže pritisak. Stvarali su šanse, ali je Loznica svaku grešku kažnjavala iz kontre.

I Taxi Zrenjanin

Oba gola za SAS je postigao kapiten Aleksandar Tomin. U redovima Loznice po het – trik upisali su iskusni Aleksandar Milovanović Čvarak i najbolji strelac Druge futsal lige Srbije, Avramović.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Loznica je zahvaljujući ovoj pobedi prišla vodećem Bečeju na 6 bodova razlike, dok je KMF SAS na 7. mestu tabele sa 14 bodova. Samo bod manje imaju osmoplasirana Banjica i KMF Zufo, koji se nalazi u opasnoj zoni.

Rezultati 12.kola Druge futsal lige Srbije:

Datum | VremeDomaćinRezGost
08.02.2021 18:002 : 8
07.02.2021 18:007 : 2
05.02.2021 21:003 : 5
07.02.2021 18:003 : 0
05.02.2021 21:002 : 5
06.02.2021 20:306 : 0

Aleksandar Tomin je postigao oba gola za KMF SAS

DRUGA FUTSAL LIGA

1Bečej 200312100230
2Loznica Grad 20181273224
3Ivanjica1280424
4Jastrebac1271422
5Tisa1263321
6Leskovac1261519
7SAS1235414
8Banjica1241713
9Zufo1241713
10Palež1232711
11Forum123099
12Metalac Kolorado122197

 

KMF SAS – KMF LOZNICA GRAD 2:8 (1:2)

Strelci: Tomin 2 za KMF SAS. Za KMF Loznica Grad strelci su bili: Milovanović 3, Avramović 3, Rakić 1 i Krstić 1.

KMF SAS: RODIĆ, LOJPUR, TOMIN, RADENKOVIĆ, NOVKOVIĆ, Baćan, N. Šarenac, Mastilo, M. Šarenac, Milićev, Vukoje.

KMF LOZNICA GRAD: G. MAKSIMOVIĆ, PERIĆ, RAKIĆ, MILOVANOVIĆ, AVRAMOVIĆ, Obradović, Krkobabić, Ristanović, Rosić, S. Maksimović, Petrović, Krstić.

Foto: Ivan Pančić

U narednom kolu, koje je na programu 14. februara, KMF SAS igra protiv Banjice u Beogradu.

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh