I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

Tarzan Kup 2021: Trijumfovali Borislav Fermanović i Marija Stanić

Klub daljinsko maratonskog plivanja Peskara bio je danas domaćin osmog po redu Tarzan Kupa, koji je bodovan i za Kup Srbije u plivanju na otvorenim vodama.

Učestvovalo je ukupno 90 takmičara u svim starosnim kategorijama, a postignuti su sledeći rezultati:

APSOLUTNO – MUŠKI

1 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:38:23:68
2 18 Vukašin Jovović M 2007 14-15 PK Novi Sad 00:41:56:44
3 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:42:01:35
4 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:42:06:60
5 42 TIVADAR ŠULC M 1976 45-49 PK VOJVODINA 00:42:39:38
6 48 Milorad Jakšić M 1990 30-34 00:43:08:90
7 38 Milan Jović M 1978 40-44 PK Polet 00:43:18:49
8 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter Zrenjanin 00:44:53:78
9 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:44:59:83
10 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star 00:45:11:36
11 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Užice 00:45:16:15
12 34 Goran Zelić M 1968 50-54 Pk Polet 00:45:17:66
13 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 TRIUNPH 00:47:38:68
14 116 VALERIJ LEŠČANOV M 1979 40-44 P.K. ŠABAČKI DELFINI 00:47:55:25
15 6 Vukašin Rakić M 2009 12-13 PK Kanjiža 00:48:39:00
16 50 Uroš Gmijović M 2008 12-13 Športsko udruženje Šark 00:50:42:94
17 131 IGOR OMALJEV M 1983 35-39 00:51:51:91
18 122 Ervin Beharović M 1999 20-24 Športsko udruženje Šark 00:53:31:78
19 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:53:33:39
20 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Športsko udruženje Šark 00:53:44:05
21 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 00:54:45:12
22 87 Kristian Kovač M 2009 12-13 Športsko udruženje Šark 00:55:34:95
23 133 VLADIMIR CVEJIC M 1979 40-44 00:56:12:37
24 111 Aleksandar Glavonjić M 1978 40-44 00:56:42:68
25 56 Akoš Pišpek M 2011 10-11 Sportsko Udruženje Šark 00:57:24:35
26 129 Goran Đukić M 1972 45-49 Peskara 00:57:28:66
27 124 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 TRIUMPH 00:57:39:39
28 138 MATIJA TEODINOV M 2009 12-13 00:57:44:36
29 47 Slobodan BOŽIN M 1958 60-64 PK SPARTAK SUBOTICA 00:57:51:55
30 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:58:04:60
31 132 ZIVKO VELJKOVIC M 1962 55-59 00:58:05:21
32 91 Kornel Mesaroš M 1984 35-39 Športsko udruženje Šark 00:58:40:52
33 117 Душан Ђорђевић M 1969 50-54 00:59:26:21
34 123 Đerđ Borši M 1979 40-44 TK Dynamic 01:00:10:25
35 137 DRAGAN TODOROVIC M 1977 40-44 01:00:16:12
36 90 VOJISLAV MIJIĆ M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 01:00:46:41
37 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:01:18:58
38 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Pk spartak 01:01:18:58
39 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:01:28:57
40 119 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:04:08:10
41 134 NEMANJA NIKOLIC M 1982 35-39 01:05:34:50
42 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 marathon 01:06:32:28
43 136 NEBOJSA TOMASEVIC M 1974 45-49 01:06:54:13
44 24 Luka Nikolic M 1971 50-54 TRIUNPH 01:07:55:28
45 126 Marko Papovic M 1978 40-44 Peskara Zrenjanin 01:08:10:25
46 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:12:26:05
47 110 Igor Rados M 1970 50-54 Titn DN:S
48 114 Dragomir Živković M 1961 60-64 TK “ Tamiš” DN:S
49 115 Milos Stankovic M 1991 30-34 DN:S
50 120 Ognjen Gabrić M 2007 14-15 Spartak Prozivka DN:S
51 5 Branko Tepšić M 1983 35-39 SSK Polet DN:S
52 125 Mile Košutić M 1972 45-49 DN:S
53 127 Igor Sokolovski M 1973 45-49 TK Tamis DN:S

PerSu marketi

APSOLUTNO – ŽENE

1 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK VOJVODINA 00:36:54:48
2 23 LARA ŠULC F 2005 16-17 PK VOJVODINA 00:37:20:85
3 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim Star 00:38:28:07
4 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 PK VOJVODINA 00:38:59:48
5 128 Mila Vasic F 2007 14-15 00:40:33:59
6 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:42:13:37
7 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 Beogradski plivački klub 00:43:05:49
8 11 Bojana Fermanovic F 2005 16-17 Spartak Prozivka 00:47:07:47
9 135 NEVENA PETRAS F 2009 12-13 00:50:07:39
10 121 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko Udruzenje Sark 00:53:34:60
11 130 SONJA MILJEVIC F 1985 35-39 00:59:41:68
12 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 Pk Maraton Backa Topoĺa 01:04:25:47
13 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P. K. Proleter 01:05:57:17
14 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 01:08:51:32
15 118 Alisa Bajić F 1969 50-54 AK Apatin 01:39:56:82
16 1 Aleksandra Durkovic F 1973 45-49 Klub za vodene sportove Mornar 01:43:45:17
17 112 Sanja Ižipac F 1977 40-44 Spartak DN:S
18 113 Aleksandra Samsa F 1986 35-39 DN:S
19 17 Noemi Priboj Marcikić F 1990 30-34 Spartak DN:S
20 97 Ana Kovač F 2005 16-17 Športsko udruženje Šark DN:S
21 3 Greta Hajaš F 2007 14-15 Športsko udruženje Šark DN:S ;

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

 

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh