I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Stavljena tačka na amaterske fudbalske lige: Radnički treći, Botoš u višem rangu

Odlukom odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije završena je sezona i u Srpskoj ligi Vojvodina sa stanjem na tabeli 15. marta 2020. godine.

Ostaće zabeleženo da je Radnički Zrenjanin u 17 odigranih kola Srsoke lige – grupa Vojvodina ostvario 10 pobeda, 2 nerešena rezultata i 5 poraza i zauzeo treće mesto na tabeli. To je ujedno i jedan od najboljih plasmana u stogodišnjoj istoriji kluba!

TABELA SRPSKE LIGE – VOJVODINA

1Železničar PA17152047
2Bačka 190117114237
3Radnički (Zr)17102532
4OFK Vršac1792629
5Dinamo 19451782726
6Radnički 19121775526
7Bratstvo 19461782726
8Bečej 19181774625
9Omladinac1757522
10Radnički (SM)1764722
111. Maj Ruma17611019
12Borac1754819
13Vojvodina 19281745817
14Kozara17341013
15Hajduk 191217331112
16Dunav1723129

OMLADINAC U VOJVOĐANSKOJ LIGI

Foto: FB/Omladinac Botoš

I Taxi Zrenjanin

FK Omladinac FAM iz Botoša je prvak PFL Zrenjanin. Botošani su, do prekida prvenstva zbog pandemije korona virusa, napravili veliku bodovnu razliku u odnosu na drugoplasirano Potisje iz Knićanina, tako da, bez obzira na okolnosti, zasluženo idu u viši rang, odnosno Vojvođansku ligu – Istok.

PFL Zrenjanin napušta FK Radnički 1911 iz Jaše Tomić.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

TABELA PFL ZRENJANIN

1

Omladinac FAM

17151146
2

Potisje

17122338
3

Mladost (L)

17120536
4

Crvena zvezda

17112435
5

Lehel

1784528
6

Rusanda

1782726
7

Vojvodina

1782726
8

OFK Klek

1774625
9

Delija

1781825
10

Mladost (BD)

1772823
11

2. Oktobar

1772823
12

Borac

1763821
13

Polet

1744916
14

Tamiš

17511116
15

Jedinstvo

1722138
16

Radnički 1911 (-1)

170017-1

ISPADAJU SUTJESKA I BEGEJ?

Radnički iz Sutjeske i Begej iz Žitišta će, po svemu sudeći, ispasti iz Vojvođanske lige – Istok.

1

Sloboda

17132241
2

Jedinstvo (BK)

17124140
3

Mladost (O)

17104334
4

Naftagas

1796233
5

Crvena zvezda (VS)

1792629
6

Krajina

1773724
7

Budućnost

1780924
8

Sloga

1772823
9

Proleter (BK)

1772823
10

Kikinda 1909

1771922
11

Borac (St)

1771922
12

ŽAK

1762920
13

Banat (Č) (-1)

1753917
14

Jedinstvo (NB)

17511116
15

Radnički (S)

17321211
16

Begej

17311310

Šampion je Sloboda iz Novih Kozaraca, koja će naredne sezone nastupati u Srpskoj ligi –  grupa Vojvodina.

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
Picerija Aquarius
Halo Taxi Zrenjanin
  • Divider

  • Divider
Na vrh