I love Zrenjanin

  • Aviv park Zrenjanin
  • Kuća zdravlja
Sport

A liga i PFL: Tamiš – OFK Gradnulica 5:4, remi Borca sa liderom

Odigrano je 14. kolo A lige FSG Zrenjanin i 16. kolo Područne fudbalske lige (PFL Zrenjanin).

Detalji sa utakmice ŽFK Banat Bagljaš – ASK Aaradac

A LIGA FSG ZRENJANIN

Tamiš – OFK Gradnulica 5:4

PerSu marketi

Rezultati 14. kola (10. mart): Tamiš – OFK Gradnulica 5:4, Potisje – OFK Stajićevo 1:1, Bilećanin – Mladost (BB) 3:1, Jedinstvo 2014 – Naftagas (B) 0:0, ŽFK Banat Bagljaš – ASK 0:3, MSK – Zadrugar 0:0. Slobodan OFK Klek.

Poredak: Potisje 35, Tamiš 30, ASK 25, MSK 25, OFK Klek 24, OFK Stajićevo 21, Bilećanin 18, Zadrugar 15, Naftagas (B) 14, Jedinstvo 2014 12, ŽFK Banat Bagljaš 9, OFK Gradnulica 7, Mladost (BB) 4 boda.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Raspored 15. kola (17. mart, 15,00): Zadrugar – ŽFK Banat Bagljaš, ASK – Jedinstvo 2014, Naftagas (B) – Bilećanin, Mladost (BB) – Potisje, OFK Stajićevo – Tamiš, OFK Gradnulica – OFK Klek. Slobodan MSK.

Detalji sa utakmice ŽFK Banat Bagljaš – ASK Aaradac

B LIGA FSG ZRENJANIN

Takmičenje kreće 31. 3.

Raspored devetog (prvog prolećnog) kola, 31. mart, 15,30: Partizan Tomaševac – Sloga, KSK Konak 1926 – Tisa 1933, Proleter (N) – Zlatica. Slobodan Borac.

Poredak: Zlatica 15, Tisa 1933 15, KSK Konak 1926 12, Proleter (N) 11, Borac (Z) 7, Partizan Tomaševac 4, Sloga 2 boda.

PODRUČNA LIGA

Odigrano je prvo prolećno kolo PFL Zrenjanin.

Detalj sa utakmice FK Lehel – FK Delija (Foto: fb/FK Lehel)

Vojvodina

0 : 1

Rusanda

Lehel

0 : 1

Delija

Omladinac FAM

4 : 5

Banat

Naftagas

6 : 0

Proleter 2006

Polet

3 : 2

2. Oktobar

Radnički 1911

0 : 1

Mladost (BD)

Borac

0 : 0

C. zvezda (VS)

Mladost (L)

1 : 1

C. Zvezda (RS)

TABELA PFL ZRENJANIN

1

C. zvezda (VS)

16 12 3 1 39
2

Naftagas

16 11 3 2 36
3

Banat

16 9 2 5 29
4

Radnički 1911

16 8 3 5 27
5

Mladost (BD)

16 8 3 5 27
6

C. Zvezda (RS)

16 7 3 6 24
7

Mladost (L)

16 6 5 5 23
8

Vojvodina

16 7 2 7 23
9

Delija

16 7 2 7 23
10

Omladinac FAM

16 7 1 8 22
11

Polet

16 6 2 8 20
12

Rusanda

16 6 1 9 19
13

Lehel

16 5 3 8 18
14

Borac

16 5 3 8 18
15

Proleter 2006

16 3 2 11 11
16

2. Oktobar

16 1 2 13 5

SLEDEĆE KOLO:

16.03.2019 15:00

Mladost (L)

:

Vojvodina

17.03.2019 15:00

C. Zvezda (RS)

:

Borac

17.03.2019 15:00

C. zvezda (VS)

:

Radnički 1911

17.03.2019 15:00

Mladost (BD)

:

Polet

17.03.2019 15:00

2. Oktobar

:

Naftagas

16.03.2019 15:00

Proleter 2006

:

Omladinac FAM

17.03.2019 15:00

Banat

:

Lehel

16.03.2019 15:00

Delija

:

Rusanda

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh