• Centar Lux
  • Kuća zdravlja

Stanko Dimitrić dao 13 golova Crvenčanima

Rukometaši Proletera su u 3. kolu severne grupe Prve lige Srbije, u Kristalnoj dvorani, savldali ekipu Crvenke rezultatom 29:22.

rukomet-lopta

Proleter: Živkov (2 odbrane) Trninić 3, Bjelica, Grujić, Čagalj, Ilić (7 odbrana)Aćimović, Đurišić, Gaćinović (2 odbrane) Jokić, Veljković 4, Stojanović 5, Stanko Dimitrić 13 (3 iz sedmerca), Ilić, Davidović 3 i Slobodan Dimitrić.

Crvenka: Kukić (9 odbrana 1 sedmerac), Ivić, Čabai, Radonjić, Tunguz, Slavuljica 4, Račić 2, Perović 3 (2 iz sedmerca), Mirić, Pušica, Đurović, Egić, Obrović 7 (1 iz sedmerca), Karavezić, Kljajić, Vojvodić 6. Rukometaši Proletera su sasvim zasluženo došli do pobede. Oni su posle nešto slabijeg prvog poluvremena sjajno odigrali u nastavku.

U 36 minutu su poveli sa 20 – 16 i tu je čini se bila odlučena utakmica. Najefikasniji igrač utamice bio je Stanko Dimitrić sa 13 golova, dok je kod gostiju Miloš Obrović postigao 7.

Posle 3. kola Proleter ima maksimalan učinak. Naredno kolo se igra sledećeg vikenda:

ŽSK Žabalj – Inđija , Nova Pazova – Jedinstvo Kačarev, Crvenka – Mladost Temerin, Lavovi Bačka Palanka – Proleter, Crvena zvezda Mokrin i Hercegovina Sečanj – Dinamo Pančevo.

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam sve vesti na mejl prijavi se na newsletter.