I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Kuća zdravlja
Sport

Sportski program tokom „Dana piva“

Povodom 28. manifestacije Dani piva, od 28. avgusta do 1. septembra, promotivno će se predstaviti brojne vrste sporta na različitim lokacijama u gradu, a prema sledećem programu:

Odbojka

TRGSLOBODE

SREDA – 28.08.

PerSu marketi

18.00 – 18.30h RUKOMET – ŽRК „Proleter Superprotein“ Zrenjanin

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

19.00 – 20.00h FUDBAL – FК „Proleter 2006″ Zrenjanin

ČETVRTAK – 29.08.

18.00 – 18.20h RVANJE – RК „Proleter“ Zrenjanin

18.20 – 18.40h TEKVONDO – ТК „Proleter“ Zrenjanin

18.40 – 19.00h AIKIDO- Sportsko Udruženje Realnog Aikido-a i Ju Jutsu „Sv. Nikola“ Zrenjanin

19.00 – 19.30h NINĐICU – NК „Bujinkan“ Zrenjanin

19.30 – 19.50hDŽUDO – ODŽК „Proleter“ Zrenjanin

PETAK – 30.08.

10.00 – 18.00h ОDBOJKA – ОК „Кlek Srbijašume“ Кlek (turnir u muškoj odbojci)

18.00 – 18.20h МАČEVANJE – МК „Оmladinac“ Zrenjanin

18.20 – 18.40h BOKS – BК „Petrovgrad“ Zrenjanin

18.40 – 19.00h SAVATE – SК „Banat“ Zrenjanin

19.20 – 19.40h КАRATE – КК „Zadrugar“ Lazarevo

SUBOTA – 31.08.

10.00 – 18.00h ОDBOJKA – ОК „Кlek Srbijašume“ Кlek (turnir u ženskoj odbojci)

18.00 – 19.00h АMERIČKI FUDBAL – КАF „Кnights“ Кlek

19.00 – 20.00h BEJZBOL – BSК „Bečkerek“ Zrenjanin

NEDELJA – 01.09.

18.00 – 20.00h ŠKOLICA SPORTA – Savez za školski sport grada Zrenjanina DOM BORILAČKIH SPORTOVA

NEDELJA – 01.09.

18.00 – 20.00h „FESTIVAL“ КОŠARКЕ – ŽКК „Proleter“ Zrenjanin JEZERO KOD KULTURNOG CENTRA

SUBOTA – 31.08.

17.00 – 18.00h VATERPOLO – VК „Proleter“ Zrenjanin REKA BEGEJ – IZMEĐU TRI MOSTA U CENTRU GRADA

PETAK – 30.08. 10.00h DEFILE U KAJACIMA – КК „Begej“ Zrenjanin

GRADSKA BAŠTA ČETVRTAK – 29.08. 09.30 – 14.00h ŠAHOVSKI TURNIR – ŠК „Proleter“ Zrenjanin

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh