I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • 3D gradjevinska kuca
  • agencija dane
Sport

Sportske igre opštine Sečanj – ovog vikenda u Krajišniku

ZrBizNet

Sportske igre opštine Sečanj biće održane u petak i subotu, 3. i 4. avgusta, a svečano otvaranje igara je zakazano za sutra u 15.30 časova u školskom dvorištu Osnovne škole Krajišnik.

RASPORED LETNjIH SPORTSKIH IGARA SO SEČANj

KRAJIŠNIK 03. I 04. AVGUST 2018. GODINE

MALI FUDBAL – MUŠKARCI

Fudbalski teren Krajišnik

PRED – KOLO

Petak

I Taxi Zrenjanin

1. Sečanj – Jarkovac 16,00
2. Banatska D. – Šurjan 16,40

PRVO KOLO

1. Konak – Pob. 1 predkola 17,20
2. Jaša T. – Krajišnik 18,00
3. Neuzina – Sutjeska 18,40
4. Boka –Pob. 2 19,20

POLUFINALE

Subota

1. Pobednik 2. – Pobednik 4. 16,30
2. Pobednik 1. – Pobednik 3. 17,10

FINALE

Subota

18,40 Na terenu osnovne škole

MALI FUDBAL – ŽENE

Fudbalski teren FK „Krajina“

PRVO KOLO

Subota

1. Jarkovac – Krajišnik 10,00
2. Boka – Jaša T. 10,40
3.Konak – Sečanj 11,20
Slobodna – Sutjeska

POLUFINALE

1. Pob. 1. – Pob. 3. 15,10
2. Sutjeska – Pob. 2. 15,50

FINALE

18,00 Teren u osnovnoj školi

STRELjAŠTVO I PIKADO

Rukovodilac takmičenja: Mira Magovčević, Lidija Milošević, Aurel Rotar, Jovan Lazić
Teren: Dečiji vrtić Krajišnik

ŽENE i MUŠKARCI

Petak 16,00

Subota 10,00

1. Neuzina
2. Boka
3. Sečanj
4. Jaša T.
5. Konak
6. Jarkovac
7. Banatska D.
8. Šurjan
9. Krajišnik
10. Sutjeska

RUKOMET – MUŠKARCI

Rukometni teren: Osnovna škola

PRVO KOLO

Petak

Neuzina – slobodna
1. Krajišnik – Sutjeska 16,00
2. Jarkovac – Boka 16,40
3. Neuzina – Pob. 2. 17,20

POLUFINALE

Subota

1. Sečanj – Pob. 2. 16,00
2. Jaša T. – Pob.1 16,40

FINALE 19,20

RUKOMET – ŽENE

Petak

PRVO KOLO

Jaša T. – slobodna
1. Krajišnik – Boka 18,00
2. Sutjeska – Konak 18,40
3. Sečanj – Jarkovac 19,20

POLUFINALE

Subota

1. Pob. 2 – Pob. 1. 10,00
2. Jaša T. – Pob. 3. 10,40
FINALE Subota 17,20

ODBOJKA – MUŠKARCI

Odbojkaški teren: Osnovna škola

PRED – KOLO

Subota

1. Jarkovac – Banatska D. 10,00

PRVO KOLO

1. Neuzina – Sutjeska 10,45
2. Boka – Krajišnik 11,30
3. Sečanj – Konak 12,15
4. Pob. 1. – Jaša T. 15,50

POLUFINALE

1. Pobednik 4. – Pobednik 3. 16,30
2. Pobednik 1. – Pobednik 2. 17,10

FINALE Subota 19,00

ODBOJKA – ŽENE

PRED – KOLO

Petak

1. Boka – Neuzina 16,00
PRVO KOLO
1. Sutjeska – Konak 16,40
2. Krajišnik – Sečanj 17,20
3. Jarkovac – Jaša T. 18,00
4. Pob. 1. – B. Dubica 18,40

POLUFINALE

1. Pobednik 4. – Pobednik 2. 19,20
2. Pobednik 1. – Pobednik 3. 20,00

FINALE Subota 18,20

KOŠARKA – MUŠKARCI

Košarkaški teren: Osnovna škola

Petak

PRVO KOLO

1. Jaša T. – Konak 16,00
2. Krajišnik – Sutjeska 16,40
3. Boka – Neuzina 17,20
4. Jarkovac – Sečanj 18,00

POLUFINALE

Subota

1. Pobednik 3. – Pobednik 2. 16,40
2. Pobednik 4. – Pobednik 1. 17,20

FINALE Subota 18,40

KOŠARKA – ŽENE

Subota

1. Boka – Jarkovac 10,00
2. Jaša T. – Neuzina 10,40
3. Sečanj – Sutjeska 11,20
Krajišnik – slobodan

POLUFINALE

1. Krajišnik – Pob. 2. 15,20
2. Pob. 1. – Pob. 3 16,00

FINALE Subota 18,00

STONI TENIS
Rukovodilac takmičenja: Momčilo Papić
Teren: Sportska sala Osnovne škole
MUŠKARCI Subota 10,00
PRED KOLO
1. Banatska D. – Boka
2. Sečanj – Šurjan
PRVO KOLO
1. Pob. 2. – Konak
2. Jaša T. – Neuzina
3. Jarkovac – Pob.1 .
4. Sutjeska – Krajišnik
POLUFINALE
1. Pob. 1. – Pob. 2.
2. Pob. 3. – Pob. 4.

FINALE
ŽENE Petak 16,00
PRVO KOLO
1. Jaša T. – Neuzina
2. Sečanj – Banatska D.
3. Boka – Sutjeska
4. Krajišnik – Jarkovac
POLUFINALE
1. Pobednik 3. – Pobednik 2.
2. Pobednik 4. – Pobednik 1.
FINALE

ATLETIKA
Rukovodilac takmičenja: Vuković Drago, Aurel Doru Rotar, Jovan Lazić
Teren: Fudbalski teren Krajišnik
Subota 17.00
– bacanje kamena s ramena
– bacanje kugle (m i ž)
– skok u dalj (m i ž)
– trčanje 60m (ž) – 100m (m)
– trčanje 600m(ž) – 800m (m)

Ekipe se prijavljuju na licu mesta.

NADVLAČENjE KONOPCA

Košarkaški teren: Osnovna škola Krajišnik

MUŠKARCI Subota 19,20

PRVO KOLO

1. Boka – Konak
2. Sutjeska – Jarkovac
3.Krajišnik – Sečanj
4. Neuzina – Jaša T.

POLUFINALE

1. Pobednik 1. – Pobednik 3.
2. Pobednik 2. – Pobednik 4.

FINALE

ŽENE Petak 19,20

PRED KOLO

1. Krajišnik – Banatska D.

PRVO KOLO

1. Sečanj – Jaša T.
2. Sutjeska – Neuzina
3. Konak – Jarkovac
4. Pob.1 – Boka

POLUFINALE

1. Pob 2. – Pob. 3.
2. Pob 1. – Pob 4.

FINALE

ŠAH

Teren: Šah kluba „Krajine“ Subota 10,00
Prijava na licu mesta.

KUGLANjE

Teren: Hala sportova Jaša Tomić Subota 10,00

SPORTSKI RIBOLOV

Teren: Vašarište u Boki

Subota u 07,00 – skup takmičara i žrebanje

08,00 – takmičenje

12. PECANjE NA PLOVAK

Svaka Mesna zajednica ima pravo na po jednu ekipu.

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh