• Zr oglasi

Sedam od sedam – vaterpolisti Proletera i dalje nepobedivi u 1. A ligi (VIDEO)

U 7. kolu 1. A lige na Gradskom bazenu u Zrenjaninu odigrana je utakmica iznmeđu VK Proleter i VK Beograd.

Domaći su ostvarili i sedmu uzastopnu pobedu i tako zadržali vodeću poziciju. Posle 40 minuta igre rezultat je bio 19 : 11, po četvrtinama 6 : 2, 4 : 3, 5 : 3 i 4 : 3. Strelci za domaću ekipu bili su Matković 6, Luka Božić 4, Marić 3, Naćuk 2 te Ćatović, Janjić, Tomićević i Mateja Bosić po 1. Kod gostiju se istakao Suberić sa 4 gola.

U sledećem kolu u Zrenjaninu se igra derbi 8. kola između VK Proleter i VK Valis prvoplasirane i drugoplasirane ekipe 1. A lige.