• Zr oglasi

SAS vodio 4 – 0 u Valjevu, pa izgubio golom u poslednjoj sekundi

SAS je vodio na u prvom poluvremenu drugoligaškog susreta u Valjevu sa 4:0, ali je domaći RB u nastavku susreta dao čak pet golova i slavio.

RB je stigao do čudesnog preokreta i celog plena protiv SAS – a golom Petrovića sekund pre kraja! Zahvaljujući ovoj pobedi RB je pobegao na tabeli Druge lige SAS – u, sad je deseti (šest bodova), dok su Zrenjaninci pretposlednji sa svega tri boda.

RB – SAS 5:4 (1:4)

RB VALJEVO: Vladislav Višić, Nikola Ranisavljević, Đorđe Petrović, Vladimir Krstić, Risto Ristović, Radovan Ranković, Dušan Ilić, Marko Prokić, Filip Perišić, Nenad Vitorović, Kosta Marković, Nenad Krstić, Aleksandar Marković.

KMF SAS: Đuro Rodić, Savo Delić, Igor Aranitović, Aleksandar Tomin, Dušan Radenković, Nedeljko Šarenac, Slađan Novković, Aleksandar Mandić, Milenko Adamov, Nemanja Milićev, Jovan Jevremov, Luka Damjanović.

Golove za domaći tim su postigli: Risto Ristović u 19, 24. i 32. minutu, Nikola Ranisavljević u 38. minutu i Đorđe Petrović u 40. minutu.

Golove za KMF SAS su postigli: Savo Delić u 12. i 18. minutu, Nedeljko Šarenac u 15. minutu i Dušan Radenković u 17. minutu.

DRUGA FUTSAL LIGA – PETO KOLO

Petak, 11. oktobar

BEOGRAD: Konjarnik – Radnički 2010 10:1 (5:0)

(Ljujić 2, 11, 31, Mihić 19, Ratković 20, Ristanović 20, Kokotović 25, Knežević 37, Vićić 38, Milutinović 40 – Veljković 35)

SMEDEREVO: Smederevo – Bečej 2003 3:4 (0:0)

(Sabljić 34, 40, Marković 38 – Korać 22, Golub 25, Ćulum 28, Stanić 36)

Subota, 12. oktobar

GORNJI MILANOVAC: Metalac Kolorado – Sopot 6:3 (2:1)

(Urošević 16, 36, Nikolić 17, Milenković 28, Lazović 34, Rosić 39 – Đurić 18, Janićijević 24, Kaličanin 31)

Nedelja, 13. oktobar

VALJEVO: RB – SAS 5:4 (0:4)

Ponedeljak, 14. oktobar

BUJANOVAC: Zufo – Banjica (18.30)

(Dvorana: „Mladost”, sudije: Aleksandar Minić, Stevan Lazarević i Dejan Stajić, delegat: Nebojša Ristić)