• Zr oglasi

Futsal: KMF SAS savladao Metalac Kolorado

KMF SAS je na startu prolećnog dela šampionata Druge futsal lige ugostio u Kristalnoj dvorani ekipu Metalac Kolorado iz Gornjeg Milanovca.

KMF SAS je došao do vođstva već u 5. minutu susreta, kada je Lojpur zatresao mrežu gostiju. Tim iz Gornjeg Milanovca dolazi do izjednačenja u 10. minutu  pogotkom Petrovića.

Pre odlaska na odmor Radenković je efektnim pogotkom doveo SAS u vođstvo od 2:1.

Šarenac je na startu drugog poluvremena povisio na 3:1, ali je raspoloženi Petrović odmah smanjio na 3:2.

Ušlo se u dramatičan finiš u kojem su gosti očajnički pokušavali da osvoje bar bod, ali je Aranitović u samoj završnici postavio konačan rezultat, KMF SAS – KMF Metalac Kolorado 4:2.

U narednom kolu KMF SAS igra protiv Zufa u Bujanovcu.

SAS – Metalac Kolorado 4:2 (2:1)

Zrenjanin – Dvorana: „Kristalna”. Gledalaca: 200. Sudije: Oliver Nikolić, Stevan Lazarević i Ivan Stanković (svi iz Niša). Strelci: 1:0 Lojpur u 5, 1:1 Petrović u 13, 2:1 Radenković u 20, 3:1 N. Šarenac u 22, 3:2 Petrović u 24, 4:2 Aranitović u 40. minutu. Žuti kartoni: Novković (SAS), Anev (Metalac Kolorado).

Nagomilavanje prekršaja: SAS 6 (4-2), Metalac Kolorado 10 (4-6).

KMF SAS: RODIĆ, ŽIVANOV, NOVKOVIĆ, N. ŠARENAC, RADENKOVIĆ, Lojpur, Milićev, Aranitović, M. Šarenac, Delić.

METALAC KOLORADO: JOVANOVIĆ, DRAMIĆANIN, UROŠEVIĆ, ANEV, NIKOLIĆ, Petrović, Đorđević, Milanković, Jeremić, Ratković, Topalović.

Subota, 8. februar

NIŠ: Radnički 2010 – Smederevo 3:5 (2:1)

(Obradović (6m) 5, Milenković 12, Milosavljević 31 – Janković 15, Filipović 28, Jevtić 36, 37, 40)

BEOGRAD: Konjarnik – Tisa 6:5 (2:2)

(Vićić 4, 34, Arsić 16, 38, Šljukić 36, Milosavljević 37 – Tomić 11, Letić 17, Celin 28, Guberinić 29, 31)

IVANJICA: Ivanjica – Sopot 10:2 (1:1)

(Vukašinović 18, 35, Jovanović 24, 25, 31, Maričić 22, Nikolić 24, 25, L. Kolaković 29, Ivanović 38 – M. Janićijević 12, Simeunović (10m) 33)

Nedelja, 9. februar

ZRENJANIN: SAS – Metalac Kolorado 4:2

(Dvorana: „Kristalna”, sudije: Oliver Nikolić, Stevan Lazarević i Ivan Stanković, delegat: Nenad Mutavdžić)

Ponedeljak, 10. februar

BEČEJ: Bečej – Banjica (18.00)

(Dvorana: „Mladost”, sudije: Bojan Graovac, Bane Papišta i Vladan Đermanović, delegat: Robert Petrović)