• Home Interpoint

SAS poražen posle šok završnice u Lazarevcu

ZrBizNet

Lazarevčani su pred domaćim navijačima srušili zrenjaninski SAS i stigli do treće pobede iz četiri odigrane utakmice. U prvom delu igre viđena je čvrsta i borbena utakmica uz samo jedan pogodak u samoj završnici.

Igrao se 19. minut kada je Bogdan Ljubojević pogodio za vođstvo domaćina. Zrenjaninci su do izjednačenja stigli u prvom minutu nastavka kada je precizan bio iskusni Tomin. Mreže su mirovale do 30. minuta kada prvo Kaličanin dovodi domaćina u novo vođstvo, ali dva minuta kasnije Radenković odgovara i vraća utakmicu u egal. U 35. minutu Ljubojević svojim drugim golom vraća prednost Kolubari, ali Živanov tri minuta kasnije daje gol za 3:3.

BLICKRIG LJUBOJEVIĆA

A onda šok završnica i blickrig Ljubojevića koji sa dva postignuta pogotka u poslednjem minutu meča (četiri ukupno na utakmici) donosi pobedu Kolubari.

Treba napomenuti da je na ovom meču pokazano čak osam žutih i jedan crveni karton, a isključen je igrač domaćih Pranić u poslednjem minutu zbog, kako se u zapisniku navodi, upućivanja pogrdnih i uvredljivih reči protivničkom igraču.