• Home Interpoint
  • Kuća zdravlja

Ostali bez celog plena: Proleter osvojio bod protiv Zlatara

Rukometaši Proletera su u 14. kola Super B lige osvojili bod u Novoj Varoši, gde su odmerili snage sa ekipom Zlatara 23:23.

Zrenjaninci su u prvom poluvremenu bili u konstantnoj prednosti od 2 – 3 gola, ali su domaći u finišu poravnali na 13:13. U drugom delu utakmice igra se po sistemu – gol za gol. Proleter povede, Zlatar izjednači. Tako je bilo i do poslednjeg minuta, kada su „crveno – beli“ poveli sa 23:22, ali su domaći ipak uspeli da „otkinu“ bod (23:23).

Zlatar – Proleter 23:23 (13:13)

Zlatar: Hadžibegović, Antić, Ristović (4), Rakonjac (2), Ajanović (3), Popović, Bujošević, Zečević, Džekulić (5), Savić (5), Bojanić (4), Mijović, Džubović, Jelić, Marinković.

Proleter: Knežević, Trninić (6), Bjelica (1), Barjaktarović (2), Lazić, Todorov, Vukoje (1), Marko Gaćinović, Spahić (4), Erić (3), Aleksa Gaćinović, Petrović, Stanko Dimitrić, Slobodan Dimitrić 2, Karanović (2), Tomić (2). Trener: Momir Rnić

Sudije: Boban Blagojević (Jagodina), Branislav Đokić (Jagodina). Delegat meča: Saša Pavlović (Valjevo).

12. Topličanin 14 0 1 13 341 : 462 -121 1 I liga

Iznenađenje kola je pobeda Kolubare nad vodećim Obilićem, tako da trka za plasman u elitni rang postaje sve zanimljivija. „Crveno – beli“ narednog vikenda dočekuju upravo ekipu Kolubare, a za dve nedelje ih očekuje derbi sa Mokrom Gorom.