• AD POLET
  • Harmonija Zrenjanin

Rukometaši Proletera poraženi od „crno – belih“ (FOTO + VIDEO)

Rukometaši Proletera su ugostili ekipu beogradskog Partizana u 2. kolu A grupe ARKUS LIGE.

Gostujuća ekipa je vodila od samog starta i to vođstvo nije ispuštala do kraja susreta. Imao je i Proleter svoje šanse. „Crveno – beli“ su „minus“ od 5 golova na poluvremenu uspeli da anuliraju u 47. minutu (23:23), ali nisu imali snage za preokret.

RK PROLETER – RK PARTIZAN 30:34 (12:17)

Kristalna dvorana: Bez prisustva publike. Sudije Radaković Branko i Bakmaz Nikola. Sedmerci: Proleter 2 – 2, Partizan 6 – 5.

RK PROLETER: Miloš Kovačević, Marko Gaćinović, Marko Šaru, David Pešić 4 (1), Stefan Toškov, Nenad Todorov, Predrag Krivošija 3, Marko Trninić 2, Aleksa Gaćinović 8, Filip Terzić, Ognjen Karlaš, Nebojša Kanižaj 3, Saša Terzić 7 (1), Nikola Jovanov, Vesko Barjaktarović 3, Marko Vasić

RK PARTIZAN: Andrej Trnavac, Ivan Mihajlov, Strahinja Milić, Aleksa Gudurić, Aleksa Maksić 7, Ivan Dimitrijević 6, Luka Dragović, Nemanja Gojković 3, Stefan Petrić 2, Nikola Jovanović, Nenad Mandić 3, Novak Bajčeta 1, Nikola Grubić 4, Nikola Ivanović, Ignjat Nešić 4, Ivan Mićić 4.

Najbolji u redovima Proletera bili su Aleksa Gaćinović sa 8 i Saša Terzić sa 7 postignutih golova. U redovima Partizana briljirao je Ivan Dimitrijević 6.

:

Na you tube kanalu ARKUS lige možete pogledati snimak cele utakmice RK Proleter – RK Partizan:

Narednog vikenda ekipa Proletera igra u Leskovcu protiv Dubočice.