I love Zrenjanin portal

  • 3D gradjevinska kuca
  • Kuća zdravlja
Sport

Remi u Mihajlovu, lako za domaćine, Lehel brojao do 12

A LIGA FSG ZRENJANIN

Remi u Mihajlovu

Rezultati 8. kola (13. oktobar): Zlatica – Bilećanin 1:4, ASK – OFK Gradnulica 4:0, Mladost (BB) – Tisa 1933 2:3, MSK – Zadrugar 0:0, OFK Stajićevo – Naftagas (B) 4:0. Slobodno Jedinstvo 2014.

Poredak: ASK 19, MSK 17, Zadrugar 14, Tisa 1933 12, Naftagas (B) 12, Bilećanin 10, OFK Stajićevo 10, Jedinstvo 2014 10, OFK Gradnulica 9, Mladost (BB) 3, Zlatica 0 bodova.

PerSu marketi

Raspored 9. kola (20. oktobar, 15,00): Zadrugar – OFK Stajićevo, Tisa 1933 – MSK, OFK Gradnulica – Mladost (BB), Bilećanin – ASK, Jedinstvo 2014 – Zlatica. Slobodan Naftagas (B).

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

B LIGA FSG ZRENJANIN

Lako za domaćine

Rezultati 7. kola (13. oktobar): ŽFK Banat Bagljaš – KSK Konak 1926 2:0, Partizan Tomaševac – Sloga 3:1, Proleter (N) – Borac 8:3.

Poredak: ŽFK Banat Bagljaš 21, Proleter (N) 18, KSK Konak 1926 9, Partizan Tomaševac 7, Sloga 4, Borac (Z) 3 boda.

Raspored 8. kola (20. oktobar, 15,00): KSK Konak 1926 – Proleter (N), Borac – Partizan Tomaševac, Sloga – ŽFK Banat Bagljaš.

PODRUČNA LIGA

13.10.2019 15:00

Rusanda

4 : 2

Delija

13.10.2019 15:00

Mladost (BD)

3 : 2

Jedinstvo

13.10.2019 15:00

Radnički 1911

0 : 12

Lehel

13.10.2019 15:00

Crvena zvezda

1 : 1

Vojvodina

12.10.2019 15:00

Mladost (L)

2 : 1

Tamiš

13.10.2019 15:00

Borac

6 : 0

2. Oktobar

13.10.2019 15:00

Polet

1 : 2

Omladinac FAM

13.10.2019 15:00

OFK Klek

1 : 1

Potisje

 TABELA:

Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Omladinac FAM

9 8 1 0 25
2

Potisje

9 7 2 0 23
3

Lehel

9 6 1 2 19
4

Vojvodina

9 5 1 3 16
5

Crvena zvezda

9 5 1 3 16
6

OFK Klek

9 4 3 2 15
7

Delija

9 4 1 4 13
8

Rusanda

9 4 1 4 13
9

2. Oktobar

9 4 1 4 13
10

Tamiš

9 4 0 5 12
11

Mladost (L)

9 4 0 5 12
12

Mladost (BD)

9 3 2 4 11
13

Borac

9 2 2 5 8
14

Polet

9 2 1 6 7
15

Jedinstvo

9 1 1 7 4
16

Radnički 1911

9 0 0 9 0

Sledeće kolo, 19/20.10.2019

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.10.2019 15:00

Delija

:

Potisje

20.10.2019 15:00

Omladinac FAM

:

OFK Klek

20.10.2019 15:00

2. Oktobar

:

Polet

20.10.2019 15:00

Tamiš

:

Borac

20.10.2019 15:00

Vojvodina

:

Mladost (L)

20.10.2019 15:00

Lehel

:

Crvena zvezda

20.10.2019 15:00

Jedinstvo

:

Radnički 1911

 

20.10.2019 15:00

Rusanda

:

Mladost (BD)

 

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh