I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Kuća zdravlja
Sport

Rekordnih 68 ekipa u Zrenjaninu

Peti turnir 9. „Vip Beach Mastersa 2016 – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku” i 5. „Vip Beach Volley Lige” odigraće se od 22. do 24. jula u Zrenjaninu, uz učešće rekordnih 68 ekipa, 31 u ženskoj i 37 u muškoj konkurenciji.

milena matic i marija milosevic

Favoriti u ženskoj konkurenciji: Milena Matić i Marija Milošević

Svi ljubitelji odbojke na pesku moći će u nedelju da gledaju mečeve iz Zrenjanina uživo na you tube kanalu. Rezultati sa turnira, koji će biti održan na terenima u AVIV parku, biće redovno ažurirani na ovom LINKU, gde se nalazi i kompletan raspored.

Kao i na prethodnim turnirima, biće organizovana „Vip Beach Masters Škola odbojke”, koju vodi Vladimir Grbić, prvi potpredsednik OSS. Njegovu školu odbojke je u ovoj sezoni da sada pohađalo 910 najmlađih odbojkašica i odbojkaša (Kraljevo 190, Čajetina 420, Veliko Gradište 300).

I Taxi Zrenjanin

 

Stižu i reprezentativci: Srefan Basta i Lazar Kolarić

Stižu i reprezentativci: Srefan Basta i Lazar Kolarić

9. „VIP BEACH MASTERS 2016” – 5. „VIP BEACH VOLLEY LIGA” – PRVENSTVO SRBIJE U ODBOJCI NA PESKU

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Dosadašnji osvajači medalja u 2016:

Kraljevo (24 – 26. jun):
SENIORKE:
1. Nina Škarić/Aleksandra Aleksić
2. Nataša Savović/Katarina Raičević
3. Gorana Mrđan/Teodora Trifunović

SENIORI:
1. Marko Galešev/Đorđe Klašnić
2. Siniša Antonić/Marko Nikolić
3. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

Čajetina (1 – 3. jul):
SENIORKE:
1. Irena Drobnjak/Tijana Basić
2. Gorana Mrđan/Teodora Trifunović
3. Nataša Savović/Katarina Raičević

SENIORI:
1. Stefan Basta/Lazar Kolarić
2. Siniša Antonić/Marko Nikolić
3. Marko Galešev/Đorđe Klašnić

Veliko Gradište (8 – 10. jul):
SENIORKE:
1. Nataša Savović/Katarina Raičević
2. Gorana Mrđan/Teodora Trifunović
3. Irena Drobnjak/Tijana Basić

SENIORI:
1. Stefan Basta/Lazar Kolarić
2. Siniša Antonić/Marko Nikolić
3. Vukašin Rajković/Dušan Petković

Bač (15 – 17. jul):
SENIORKE:
1. Marija Milošević/Milena Matić
2. Nataša Savović/Katarina Raičević
3. Maja Radović/Lara Vuković

SENIORI:
1. Stefan Basta/Lazar Kolarić
2. Marko Galešev/Đorđe Klašnić
3. Miljan Kiković/Nemanja Vidić

Dalji raspored turnira:

22 – 24. jul Zrenjanin
29 – 31. jul Sombor
5 – 7. avgust Šabac
12 – 14. avgust Novi Sad
24 – 27. avgust Beograd (Finalni turnir)

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh