I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

Radnički slavio u banatskom derbiju i obezbedio opstanak u Srpskoj ligi

FK Radnički je ostvario pobedu u banatskom derbiju protiv OFK Vršca, na Stadionu kod Skrobare, rezultatom 2:1.

Prvi gol za Radnički postigao je Marković (Fotografije: Ivan Pančić)

Golove za „crveno – crne“ postigli su Marković i Kovačević, dok je gol za goste iz Vršca postigao Grek. Zrenjaninci su se posle ove pobede popeli na 7. mesto na tabeli Srpske lige – Vojvodina i praktično rešili pitanje opstanka u srpskoligaškom društvu.

PerSu marketi

Momenat kada je Kovačević matirao golmana OFK Vršca i postigao drugi gol za Zrenjanince

FK RADNIČKI – OFK VRŠAC 2:1 (0:0)

FK RADNIČKI: Bačko, Kvrgić, Marković, Janjatović, Sarić, Vukoje, Kovačević, Bačvanski, Gajilović, Krtin i Turkulj. Rezerve: Matković, Mihajlović, Zemunski, Pavlov, Jankov, Pavković.

OFK VRŠAC: Viciknez, Blagojević, Grek, Lazevski, Milovanović, Stojadinović, Babić, Vranić, Kačarević, Osmanović, Sarajlin. Rezerve: Pavlović, Blažu, Glavinić, Radibratović, Stojković.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

SRPSKA LIGA – VOJVODINA

1Mladost (NS)31244376
2Radnički 191231197564
3OFK Vršac31186760
4Borac311831057
5Bečej 1918311641152
6Tisa311551150
7Radnički (Zr)311471049
81. Maj Ruma311211847
9Feniks 1995311381047
10Dinamo 1945311441346
11Omladinac311112845
12OFK Stari Grad311361245
13Hajduk 1912311251441
14Jedinstvo (SP)319111138
15Bačka 190131851829
16Sloga (Č)31771728
17Sloboda31771728
18Kozara31751926
19Dunav31571922
20Vojvodina 192831282114

 

U narednom kolu (1. maj) „crveno – crni“ gostuju u Subotici, gde ih očekuje duel sa ekipom Bačka 1901, koja je prva ispod „crte“ i grčevito se bori za opstanak.

 

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh