I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Radnički poražen na startu šampionata

U prvom kolu Srpske lige Vojvodine FK „Radnički Zrenjanin“ je izgubio od Dunava u Starim Banovcima, rezultatom 3:0.

fk radnicki

Posle neiskorišćenih prilika Tatića i Čigoje, domaći su u finišu prvog poluvremena poveli golom Despotovića u 43. minutu. U nastavku utakmice najbolju priliku za izjednačenje nije realizovao Krstinić, da bi golovima Katanića u 72. i 83. minutu ekipa Dunava ostvarila ubedljivu pobedu rezultatom 3:0.

Radnički u novoj sezoni nastupa sa velikim brojem novih igrača, a ambicije su vezane za plasman u viši rang. Pojačanja su: Aleksandar Čigoja (Donji Srem), Nikola Krstinić (Dolina), David Marinković (Blois, Francuska), Petar Bogdanović (Rudar Prijedor, BiH), Nemanja Radović (Čukarički), Milan Stefanović, Nikola Ajdarić, Jovan Runjevac i Nikola Bogić (Banat).

I Taxi Zrenjanin

Rezultati odigranih utakmica 1. kola:

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Prigrevica:Bratstvo 1946Omladinac2:1
Šid:RadničkiBačka 19012:0
Temerin:SlogaŽelezničar1:1
Beočin:CementRadnički (SM)0:0
Vršac:VršacTSC1:0
Stari Banovci:DunavRadnički (Z)3:0
Sakule:BoracDonji Srem:
Nova Pazova:RadničkiCrvena Zvezda3:1

Tabela:

1Dunav11003033
2Radnički (NP)11003123
3Radnički (Š)11002023
4Bratstvo 194611002113
5Vršac11001013
6Sloga10101101
7Železničar10101101
8Cement10100001
9Radnički (SM)10100001
10Borac00000000
11Donji Srem00000000
12Omladinac100112-10
13TSC100101-10
14Crvena zvezda100113-20
15Bačka 1901100102-20
16Radnički (Z)100103-30

Radnički Zrenjanin je najbolji gradski klub, prvi put posle sezone 1940/1941. Tim povodom, rukovodstvo kluba je rešilo da izađe u susret navijačima – u sezoni 2016/2017 ulaz je besplatan na tribine stadiona kod Skrobare.

U sledećem kolu FK Radnički dočekuje ekipu Borca iz Sakula.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh