• Zr oglasi
  • Harmonija Zrenjanin

Dva crvena kartona i drugi poraz za fudbalere Radničkog

Radnički je u svom drugom uzastopnom domaćinstvu dočekao još jednog izuzetno jakog rivala iz Novih Banovaca.

Ovog puta to je bio tim Omladinca. Ni ovog puta Radnički nije slavio. Domaći su poveli već u 5. minutu efektnim pogotkom Radosavljevića. Na 1:1 izjednačio je Labović u 46. minutu.

Ubrzo Radnički ostaje bez strelca prvog gola Radosavljevića, koji zbog crvenog kartona (drugi žuti) mora napolje. Sa igračem više gostima je bilo lakše da preokrenu rezultat – Ležaić je u 67. minutu pogodio za 2:1, što je bio i konačan rezultat.

U 90. minutu pocrveneo je još jedan igrač Radničkog, Milivojev, koji je pred sam kraj susreta, morao da napusti teren.