I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Ultra Caffe
Sport

Radnički dočekuje ekipu Dunava iz Starih Banovaca

U 5. kolu Srpske lige Vojvodina Radnički Zrenjanin na svom terenu dočekuje ekipu Dunava iz Starih Banovaca.

Utakmica na stadionu kraj Skrobare se igra danas (subota) od 16 časova.

Evo i kompletnog rasporeda 5. kola Srpske lige – grupa Vojvodina:

PerSu marketi
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
14. 09. 2019. (subota) – 16:00 Sremska Mitrovica
Delegat Umićević Radovan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Korajlija Milan
 

FK „Radnički 1912“ (Sombor)

 

FK „Bačka 1901“ (Subotica)

14. 09. 2019. (subota) – 16:00 Sombor
Delegat Đenić Predrag
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Leković Goran
 

FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

 

FK „Dunav“ (Stari Banovci)

14. 09. 2019. (subota) – 16:00 Zrenjanin
Delegat Adamović Marko
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Simić Dragan
 

FK „1. maj“ (Ruma)

 

FK „Vršac“ (Vršac)

14. 09. 2019. (subota) – 16:00 Ruma
Delegat Perović Predrag
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
 

FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica)

 

OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

14. 09. 2019. (subota) – 16:00 Prigrevica
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Mrđa Neđo
 

FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo)

 

FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

14. 09. 2019. (subota) – 16:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
 

FK „Borac“ (Sakule)

 

FK „Hajduk 1912“ (Kula)

15. 09. 2019. (nedelja) – 16:00 Sakule
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
 

FK „Železničar“ (Pančevo)

 

FK „Vojvodina 1928“ (Perlez)

 

15. 09. 2019. (nedelja) – 16:00

 

Pančevo

Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Ranisavić Saša

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh