I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Ultra Caffe
Sport

PS u odbojci za pionire: OK Proleter prvi polufinalista u Zrenjaninu

Finalni turnir prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji pionira startovao je u petak u „Medisonu“, a tehnički organizator je OK Proleter.

Odbojkaši Proletera sa trenerom Darkom Jančićem

Posle dva odigrana kola OK Proleter je izborio učešće u polufinalu, dok će preostali timovi, koji će se boriti za medalje, biti poznati posle utakmica poslednjeg, 3. kola koje će se odigrati danas (subota) pre podne.

Polifinalni meč u kojem igra Ok Proleter je na programu od 18 časova danas (subota) u „Medisonu“, protivnik će biti poznat posle kvalifikacionog meča između Ribnice i Obrenovca.

PerSu marketi

Obrenovac

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – dvorana „Medison“, ZRENJANIN (17 – 19. MAJ):

TEREN 1:

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

A GRUPA:

PETAK, 17. MAJ:

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) 3:2 (16:25, 25:19, 16:25, 25:23, 15:9)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) 3:1 (25:15, 25:11, 26:28, 25:22)

Ribnica (Kraljevo)

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME 2 1 1 5:4 4

2. VGSK 1 1 0 3:2 2

3. METALAC TAKOVO 1 0 1 1:3 0

SUBOTA, 18. MAJ:

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE) 9.00

B GRUPA:

PETAK, 17. MAJ:

PROLETER (ZRENJANIN) – BLOK AUT (BEOGRAD) 3:1 (25:17, 25:23, 21:25, 25:17)

PROLETER (ZRENJANIN) – TEHNIČAR (KRALJEVO) 3:0 (25:15, 27:25, 25:15)

TABELA:

1. PROLETER 2 2 0 6:1 6

2. BLOK AUT 1 0 1 1:3 0

3. TEHNIČAR 1 0 1 0:3 0

SUBOTA, 18. MAJ:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – BLOK AUT (BEOGRAD) 11.00

OK Tehničar (Kraljevo)

TEREN 2:

V GRUPA:

PETAK, 17. MAJ:

OBRENOVAC – AS (BEOGRAD) 3:1 (22:25, 28:26, 25:17, 25:16)

RIBNICA (KRALJEVO) – AS (BEOGRAD) 3:2 (21:25, 22:25, 25:9, 25:19, 15:13)

TABELA:

1. OBRENOVAC 1 1 0 3:1 3

2. RIBNICA 1 1 0 3:2 2

3. AS 2 0 2 3:6 1

SUBOTA, 18. MAJ:

RIBNICA (KRALJEVO) – OBRENOVAC 9.00

G GRUPA:

PETAK, 17. MAJ:

RODA (BEOGRAD) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA) 3:2 (25:18, 23:25, 15:25, 25:12, 15:11)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – LOZNICA 3:0 (25:17, 25:12, 25:10)

VGSK Veliko Gradište

TABELA:

1. JEDINSTVO 2 1 1 5:3 4

2. RODA 1 1 0 3:2 2

3. LOZNICA 1 0 1 0:3 0

SUBOTA, 18. MAJ:

LOZNICA – RODA (BEOGRAD) 11.00

SUBOTA, 18. MAJ:

TEREN 1:

POLUFINALE:

B 1 – V 1 18.00

A 1 – G 1 20.00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 2 – G 2 16.00

TEREN 2:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

B 3 – V 3 16.00

A 3 – G 3 18.00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 2 – V 2 20.00

OK Roda (Beograd)

NEDELJA, 19. MAJ:

TEREN 1:

MEČ ZA 5. MESTO: 9.00

MEČ ZA 3. MESTO: 11.00

FINALE: 13.00

TEREN 2:

MEČ ZA 11. MESTO: 9.00

MEČ ZA 9. MESTO: 11.00

MEČ ZA 7. MESTO: 13.00

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam sve vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh