I love Zrenjanin portal

  • Nexe
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Proleter stao u finišu utakmice u Arilju

 Košarkaši Proletera su poraženi od domaćeg Klika u Arilju posle utakmice pune preokreta.

Zrenjaninci su bili u igri sve do 74 sekunde pre kraja, kada je Lambić zakucao za 69:66. Međutim, domaći su bili spretniji i srećniji u penal završnici i osvojili vredne bodove protiv Proletera.

KLIK – PROLETER 75 : 71 (10 : 13, 25 : 12, 13 : 27, 27 : 19)

KK Proleter: Stefan Atanacković 10, Petar Lambić 23 (7 as, 8 sk), Marko Stanivuk, Dejan Burić 14 p – 10 sk, Nedeljko Panić, Slobodan Lalić 16, Nikola Šućov, Luka Vržina, Kostas Stratakis 4, Đorđe Božović 4.

PerSu marketi

Rezultati 20. kola:

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Užice:SlobodaKolubara90:69
N. Pazar:Novi PazarSmederevo98:73
Niš:KonstantinPirot63:68
Žarkovo:ŽarkovoAkademik90:80
Arilje:KlikProleter75:71
V. Plana:PlanaNapredak52:70
Leskovac:ZdravljeMladost68:73

Tabela:

1.SlobodaUžice2018238
2.MladostS. Palanka2016436
3.Novi PazarN. Pazar2015535
4.PirotPirot2012832
5.ProleterZrenjanin2011931
6.KlikArilje2011931
7.ŽarkovoŽarkovo2011931
8.NapredakAleksinac20101030
9.PlanaV. Plana2091129
10.ZdravljeLeskovac2091129
11.KolubaraLazarevac2071327
12.AkademikSrbobran2061426
13.KonstantinNiš2051525
14.SmederevoSmederevo2002020

 

Naredne subote, 10. marta, košarkaši Proletera dočekuju ekipu Konstantina iz Niša, koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele. Nišlije imaju skor od 4 pobede i čak 16 poraza. Zrenjaninci su jesenas slavili u Nišu sa više nego ubedljivih 24 poena razlike (86:62).

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh