I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

Požurite, glasajte za našu Ivanu Španović

Po prvi put posetioci sajta Sportskog žurnala imaju priliku da biraju najbolju sportistkinju Srbije u godini na izmaku, a u finalu su Tijana Bošković i Ivana Španović, koja u ovom trenutku zaostaje za 11 procenata.


Sportski žurnal je posetiocima svog sajta omogućio da biraju najbolju sportistkinju u 2017. godini. Za vas su izdvojili 40 najboljih iz različitih sportova, podeljenih u osam grupa sa po pet učesnica. Po dve najbolje plasirane izborile su plasman u osminu finala, čiji su pobednici prošli u četvrtfinale.

U „grupnoj” fazi mogli ste da glasate dva dana, u ponedeljak i utorak, a „eliminaciona faza” krenula je od srede. Veliko finale je u danas, a u ponoć se zatvara glasanje i tada će proglasiti najbolju.

U osmini finala, 27. decembra sastali su se: Ivana Španović – Maja Ognjenović (par A), Sonja Petrović – Jelena Milovanović (par B), Dragana Cvijić – Ana Dabović (par C), Tijana Bogdanović – Katarina Krpež-Slezak (par D), Milica Mandić – Jovana Preković (par E), Brankica Mihajlović – Tijana Bošković (par F), Andrea Lekić – Nikolina Moldovan (par G), Stefana Veljković – Olga Danilović (par H).

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.
Fordomanija

U četvrtfinalu, 28. decembra su igrali: Ivana Španović – Sonja Petrović (meč 1), Dragana Cvijić – Tijana Bogdanović (meč 2), Milica Mandić – Tijana Bošković (meč 3), Nikolina Moldovan – Stefana Veljković (meč 4).

U polufinalu, 29. decembra sastali su se: Ivana Španović – Tijana Bogdanović, Tijana Bošković – Stefana Veljković.  Finale je na programu danas, 30. decembra, a za titulu sportistkinje godine boriće se Ivana Španović i Tijana Bošković.

Konačan plasman:

1.

2.

3. Tijana Bogdanović (tekvondo)

4. Stefana Veljković (odbojka)

5. Sonja Petrović (košarka)

6. Dragana Cvijić (rukomet)

7. Milica Mandić (tekvondo)

8. Nikolina Moldovan (kajak-kanu)

9. Ana Dabović (košarka)

10. Olga Danilović (tenis)

11. Andrea Lekić (rukomet)

12. Brankica Mihajlović (odbojka)

13. Katarina Krpež-Šlezak (rukomet)

14. Jovana Preković (karate)

15. Maja Ognjenović (odbojka)

16. Jelena Milovanović (košarka)

17. Vanja Stanković (tekvondo)

18. Milena Rašić (odbojka)

19. Aleksandra Krunić (tenis)

20. Anja Crevar (plivanje)

21. Ivana Maksimović-Anđušić (streljaštvo)

22. Milica Starović (kajak-kanu)

23. Zorana Arunović (streljaštvo)

23. Andrea Arsović (streljaštvo)

23. Amela Terzić (atletika)

26. Olivera Moldovan (kajak-kanu)

27. Dijana Dabetić (kik-boks)

28. Jelena Janković (tenis)

29. Bobana Veličković (streljaštvo)

30. Alegra Poljak (fudbal)

30. Jovana Damnjanović (fudbal)

32. Saida Bukvić (kik-boks)

33. Ivana Đorović (vaterpolo)

34. Dalma Benedek-Ružičić (kajak-kanu)

35. Nadežda Petrović (džudo)

36. Milica Nikolić (džudo)

37. Bojana Milenković (odbojka)

38. Jovana Crnogorac (biciklizam)

38. Jovana Rogić (džudo)

40. Nataša Bojković (šah)

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam sve vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh