I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • Univer export
  • Kuća zdravlja
Sport

Poznati polufinalisti turnira u Aviv parku

U Zrenjaninu se igra peti turnir 9. „Vip Beach Mastersa 2016 – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku” i 5. „Vip Beach Volley Lige”.

bic volej

Danas (nedelja, 24. jul) će se odigrati polufinalni mečevi, kao i utakmice za medalje.

U polufinalu odbojkašica u 10,00 časova igraće Marija Milošević/Milena Matić – Tijana Basić/Irena Drobnjak, a od 10,40 časova Gorana Mrđan/Teodora Trifunović – Katarina Raičević/Nataša Savović.

PerSu marketi

U konkurenciji odbojkaša, u polufinalu (11,20 časova) će igrati Stefan Basta/Lazar Kolarić – Siniša Antonić/Marko Nikolić i Valentin Bratoev/Georgi Bratoev – Nemanja Vidić/Miljan Kiković (12,10 časova).

odbojka na pesku

Svi ljubitelji odbojke na pesku moći će u nedelju da gledaju mečeve iz Zrenjanina uživo na you tube kanalu. Rezultati sa turnira, koji će biti održan na terenima u AVIV parku, biće redovno ažurirani na ovom LINKU, gde se nalazi i kompletan raspored.
Kao i na prethodnim turnirima, organizovana je  „Vip Beach Masters Škola odbojke”, koju vodi Vladimir Grbić, prvi potpredsednik OSS, koju je u ovoj sezoni da sada pohađalo 910 najmlađih odbojkašica i odbojkaša (Kraljevo 190, Čajetina 420, Veliko Gradište 300).

odbojka na pesku 2

 

9. „VIP BEACH MASTERS 2016” – 5. „VIP BEACH VOLLEY LIGA” – PRVENSTVO SRBIJE U ODBOJCI NA PESKU – RASPORED TURNIRA:

Kraljevo (24 – 26. jun):
SENIORKE:
1. Nina Škarić/Aleksandra Aleksić
2. Nataša Savović/Katarina Raičević
3. Gorana Mrđan/Teodora Trifunović
SENIORI:
1. Marko Galešev/Đorđe Klašnić
2. Siniša Antonić/Marko Nikolić
3. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

Čajetina (1 – 3. jul):
SENIORKE:
1. Irena Drobnjak/Tijana Basić
2. Gorana Mrđan/Teodora Trifunović
3. Nataša Savović/Katarina Raičević
SENIORI:
1. Stefan Basta/Lazar Kolarić
2. Siniša Antonić/Marko Nikolić
3. Marko Galešev/Đorđe Klašnić

Veliko Gradište (8 – 10. jul):
SENIORKE:
1. Nataša Savović/Katarina Raičević
2. Gorana Mrđan/Teodora Trifunović
3. Irena Drobnjak/Tijana Basić
SENIORI:
1. Stefan Basta/Lazar Kolarić
2. Siniša Antonić/Marko Nikolić
3. Vukašin Rajković/Dušan Petković

Bač (15 – 17. jul):
SENIORKE:
1. Marija Milošević/Milena Matić
2. Nataša Savović/Katarina Raičević
3. Maja Radović/Lara Vuković
SENIORI:
1. Stefan Basta/Lazar Kolarić
2. Marko Galešev/Đorđe Klašnić
3. Miljan Kiković/Nemanja Vidić

22 – 24. jul Zrenjanin
29 – 31. jul Sombor
5 – 7. avgust Šabac
12 – 14. avgust Novi Sad
24 – 27. avgust Beograd (Finalni turnir)

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
  • Park sala Zrenjanin
Na vrh