I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • 3D gradjevinska kuca
  • Kuća zdravlja
Sport

Počinje prvenstvo u Srpskoj ligi Vojvodina – na startu derbi kraj Skrobare

U prvom kolu Srpske lige Vojvodine, Radnički Zrenjanin će na Stadionu kraj Skrobare dočekati ekipu Dinama 1945 iz Pančeva.

Derbi susret između „crveno – crnih“ i gostiju iz Pančeva počinje u 17 časova (subota, 17. avgust).

PerSu marketi

Srpska liga VOJVODINA – 1. kolo

FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) – FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
17. 08. 2019. (subota) – 17:00 Zrenjanin
Delegat Perović Predrag
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Nikolić Zoran

FK „Radnički 1912“ (Sombor) – FK „Vojvodina 1928“ (Perlez)
17. 08. 2019. (subota) – 17:00 Sombor
Delegat – posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Ranisavić Saša

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
17. 08. 2019. (subota) – 17:00 Kula
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Čapo Kristijan

FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
17. 08. 2019. (subota) – 17:00 Subotica
Delegat Đenić Predrag
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Vukelić Rade

FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Vršac“ (Vršac)
17. 08. 2019. (subota) – 17:00 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bogićević Mario

FK „1. maj“ (Ruma) FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo)
17. 08. 2019. (subota) – 17:00 Ruma
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Milin Jovica

FK „Borac“ (Sakule) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)
18. 08. 2019. (nedelja) – 17:00 Sakule
Delegat Dukić Ozren
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Simić Dragan

FK „Železničar“ (Pančevo) FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica)
18. 08. 2019. (nedelja) – 17:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Pjevac Dušan

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh