• Centar Lux
  • Kuća zdravlja

Pobednički selfi u Kraljevu

Na startu rukometne sezone u Super B ligu za žene, u Novoj hali sportova u Kraljevu, sastale su se ekipe Metalca i Proletera, a devojke iz Zrenjanina su ostvarile ubedljivu pobedu.

Selfijem proslavile pobedu

Od početka utakmice Kraljevčanke nisu imale rešenje za kapitena Zrenjaninki, Dijana Četić. Ona je bila centralna figura tokom čitavog meča, a ostaće zabeleženo da je postigla prvih sedam pogodaka za svoj tim. Četićeva je „terorisala“ gol Metalca i u drugom poluvremenu, a sa osam pogodaka istakla se i Tamara Slavković.

ZRK Proleter

Metalac je jedino u 13. minutu bio na domak izjednačenja (6:7) a najveću prednost gošće su ostvarile u periodu od 33. do 53. minuta. Bilo je najčešće po deset golova prednosti za Zrenjaninke. Na kraju proglašene su i najbolje akterke ove utakmice. Izbor je, prema očekivanju, pao na kapitene Milicu Živković (Metalac) i Dijanu Četić (Proleter).

ŽRK METALAC – ŽRK PROLETER SP 27:35 (11:18)

KRALjEVO . Nova hala sportova. Gledlaca 200. Sudije: S. Kolak (Kragujevac), S. Milošević (Jagodina).

Sedmerci: Metalac (11-8), Proleter (2-2). Isključenja: Metalac, 4 minuta, Proleter, 8 minuta

METALAC: Milović, Stanković, Božović, Dragosavljević 3, Komatović 1, Nedeljković 6, K. Rajičić, M. Živković 10 (5-4), Mihajlov (6-4), S. Rajičić, K. Živković 2, Čović, Ristić, Josipović, Nedić, Milosavljević 1

PROLETER: Novaković, Čaušević 2, Gagić 2, Tubić, Išpanović 2, Četić 16 (2-2), T. Savković 8, Arsin, Milanović, Brankovan, Jovica 1, M. Savković, Vasiljević, Novaković, Milanović 4.