I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

4 takmičenja – 37 medalja: Ludi vikend Plivačkog kluba Proleter (12 FOTOGRAFIJA)

U organizaciji PK „11. April“ u Beogradu održana od 7. do 9. aprila tri takmičenja – Grand prix 11. April na kojem je najbolji takmičar bio Ivan Lenđer, a nastupili su i reprezentativci Srbije Aćin i Vujin, zatim „Plivko“ za mladje takmičare gde je Proleter osvojio 17 medalja i „Masters za veterane“, gde je osvojeno 4 medalje. Treneri su bili Pejinović i Radišić.

Ivan Lenđer

Ivan Lenđer (u sredini)

Nikola Aćin (u sredini)

PerSu marketi

Marko Vujin (desno)

11 April Grand Prix

Lendjer Ivan 100 delfin zlato 53,79
Lendjer Ivan 50 delfin zlato 24,35
Lendjer Ivan 100 kraul zlato 50,04
Acin Nikola 50 ledjno zlato 27,56
Acin Nikola 50 kraul srebro 23,78
Vujin Marko 50 kraul srebro 27,55 kadeti
Vujin Marko 200 kraul bronza 2.08,82

PLIVKO 2017

Zlato

100m Leđno/Back E kategorija 2006.god SUVACKI, Vuk 06 1:20.87
50m Prsno/Breast D kategorija 2005.god DOROSLOVACKI, Dino 05 40.51
100m Prsno/Breast E kategorija 2006.god PETROVIC, Dimitrije 06 1:36.47
200m Slobodno/Free D kategorija 2006.god LILIC, Lara 06 2:41.62

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Srebro

100m Leđno/Back D kategorija 2005.god KOVACEVIC, Ognjen 05 1:19.00
50m Prsno/Breast E kategorija 2006.god SUVACKI, Vuk 06 42.59
50m Slobodno/Free D kategorija 2006.god STOJIKOVSKI, Lena 06 33.87
200m Slobodno/Free D kategorija 2006.god BURNJAKOVIC, Visnja 06 2:49.67
100m Leđno/Back D kategorija 2006.god STOJIKOVSKI, Lena 06 1:26.44

Bronza

50m Slobodno/Free D kategorija 2005.god DOROSLOVACKI, Dino 05 31.18
200m Slobodno/Free D kategorija 2005.god MILOSEV, Milan 05 2:44.63
50m Leđno/Back D kategorija 2005.god KOVACEVIC, Ognjen 05 34.91
100m Slobodno/Free D kategorija 2006.god STOJIKOVSKI, Lena 06 1:13.44
400m Slobodno/Free D kategorija 2006.god LILIC, Lara 06 5:50.25
50m Leđno/Back D kategorija 2006.god STOJIKOVSKI, Lena 06 40.72
200m Leđno/Back D kategorija 2006.god DJAKOVIC, Lana 06 3:19.28
Mešano, 4 x 50m Mešovito/Medley 12 godina i mladji 2M+2ZProleter 2:34.22

Stanojević, Filipaš i Mirkov

MASTERS 11 APRIL

Mirkov Dragan 50 delfin zlato
Mirkov Dragan 50 kraul zlato
Stanojevic Aleksandar 50 ledjno zlato
Filipas Vladimir 50 prsno srebro

USKŠNJI MITING 2017

U Novom Sadu na bazenu Klisa je 8. aprila održan međunarodni plivački Uskršnji miting, na kojem su učesvovala 250 takmičara iz Slovenije, Mađarske i Srbije. Proleter je učestvovao sa 31 takmičarem koji su osvojili 9 medalja. Treneri ekipe su bili Dejan Pejinović i Vanja Jonjev.

Marija Cabadaj

Aleksandar Dimitrijević

Eremić i Travar

Justin Cvetkov

Trankulov i Vojnov

Zlato

50m Slobodno/Free D CVETKOV, Justin 07 31.69
50m Delfin/Fly D TRANKULOV, Viktorija 08 45.37

Srebro

50m Delfin/Fly D CVETKOV, Justin 07 37.14
50m Prsno/Breast C EREMIC, Dunja 07 47.76
50m Delfin/Fly C VOJNOV, Sara 07 41.92

Bronza

50m Leđno/Back D DIMITRIJEVIC, Aleksandar 07 42.89
50m Prsno/Breast D DIMITRIJEVIC, Aleksandar 07 47.48
50m Leđno/Back C CABADAJ, Marija 07 42.45
50m Prsno/Breast C TRAVAR, Nadja 07 48.75

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh