I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Plivači Proletera najbolja ekipa mitinga „Mladost 2018“

Plivački klub „Proleter“ bio je domaćin tradicionalnog  mitinga „Mladost 2018“ na kojem je ove godine učestvovalo 340 takmičara.

Ekipa Proletera je nastupila sa 89 takmičara. Oni su svojili 91 medalju od toga čak 41 zlatnu. Marko Vujin,  Bogdan Kovačević,  Vuk Suvački,  Justin Cvetkov,  Danilo Kepić,  Lena Stoijkovski i  Sara Vojnov su proglašeni za najbolje plivače po kategorijama.

PerSu marketi

Memorijalnu trku Miloš Najdanovski na 100 prsno za muški u B kategoriji  osvojio je  Bogdan Kovačević – pehar je uručila Dušanka Najdanovski

Ekipni pobednik takmičenja je PK „Proleter“, a ekipu su vodili treneri Dragan Jocić, Milorad Radišić, Ivan Lenđer i Nikola Gogić.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Marko Vujin najbolji plivač mitinga Mladost 2018 (2003.)

Zlatne medalje osvojili su:
Marko Vujin na 50m slobodno (15 – 16 godina), vreme:  25.27
Bogdan Kovačević na 50m slobodno (14 godina) vreme: 26.08
Danilo Kovačević na 50m slobodno (12 godina) vreme:  31.03
Justin Cvetkov na 50m slobodno (11 godina) vreme:  28.98
Danilo Kepić na 50m slobodno (9 godina) vreme:   34.97
Marko Vujin na 100m slobodno (15 – 16 godina)  vreme: 55.01
Bogdan Kovačević na 100m slobodno (14 godina) vreme: 58.79
Danilo Kovačević na 100m slobodno (12 godina) vreme:   1:08.97
Justin Cvetkov na 100m slobodno (11 godina) vreme:  1:05.32
Đorđe Carnić na 100m slobodno (9 godina) vreme: 1:20.46
Vuk Šuvački na 50m leđno (12 godina) vreme: 34.23
Danilo Kepić na 50m leđno (9 godina) vreme:   41.26                                                                                                      Nikola Marić na 100m leđno (15 – 16 godina) vreme: 1:03.86
Ognjen Kovačević na 100m leđno (13 godina)  vreme: 1:04.85
Vuk Šuvački na 50m prsno (12 godina) vreme:   37.89
Justin Cvetkova na 50m prsno (11 godina) vreme:  39.27
Kadar Balaž na 50m prsno  (10 godina) vreme:  44.84
Bogdan Kovačević na 100m prsno (14 godina)  vreme: 1:16.28
Dino Doroslovački na 100m prsno (13 godina) vreme:  1:17.53
Vuk Šuvački na 50m delfin (12 godina)  vreme: 33.37
Justin Cvetkov na 50m delfin (11 godina)  vreme:  32.03
Marko Vujin na 100m delfin (15 – 16 godina) vreme:   1:01.58
Vuk Šuvački na 100m mešovito (12 godina) vreme: 1:14.62
Danilo Kepić na 100m mešovito (9 godina) vreme: 1:32.51
Marko Vujin na 200m mešovito (15 – 16 godina) vreme: 2:19.67
Ognjen Kovačević na 200m mešovito (13 godina) vreme:   2:31.82
Štafeta 4 x 100m mešovito (14 – 16 godina) vreme: 5:03.01
Lena Stoiljkovski na 50m slobodno (12 godina) vreme:  29.25
Sara Vojnov na 50m slobodno (11 godina) vreme: 32.35
Lena Stoiljkovski na  100m slobodno (12 godina)  vreme: 1:04.02
Marija Čabadaj na 100m slobodno (11 godina)  vreme: 1:12.40
Marija  Čabadaj na 50m leđno (11 godina) vreme: 37.76
Lara Lilić na 100m leđno (12 godina) vreme: 1:14.47
Ana Gančov na 50m prsno (9 godina) vreme: 51.87
Sara Vojnov na 50m delfin (11 godina) vreme:   35.63
Enja Katnić na 100m delfin (14 – 15 godina) vreme: 1:08.35
Sara Vojnov na 100m mešovito (11 godina)  vreme: 1:21.32
Enja Katnić na 200m mešovito (14 – 15 godina) vreme: 2:34.69
Lara Lilić na 200m mešovito (12 godina) vreme: 2:52.10


Štafeta devojčice 4 x 50m mešovito (12 godina i mlađi) (Petraš, Kočović, Vojnov, Horvat) vreme: 2:45.18
Štafeta devojčice 4 x 100m mešovito (13 – 15 godina) (Cvetković, Kostić, Katnić, Stevanov) vreme: 5:14.60                 Štafeta dečaci 4 x 100 mešovito (14 – 16 godina) (Marić, Kovačević, Sera, Vujin) vreme: 5:03:01

Srebrne medalje:
Nikola Marić na 50m slobodno (15 – 16 godina) vreme:   25.38
Nikola Marić na 100m slobodno (15 – 16 godina) vreme:  57.13
Dino Doroslovački na 100m slobodno (13 godina) vreme: 1:02.99
Danilo Kepić na 100m slobodno (9 godina) vreme:   1:22.68
Đorđe Čarnić na 50m leđno (9 godina)  vreme: 41.48
Mateja Janković na 50m leđno (8 godina i mlađi)  vreme: 46.71
Bogdan Kovačević na 100m leđno (14 godina) vreme: 1:11.01
Marko Krečev na 50m prsno (9 godina) vreme:  51.02
Dušan Jović na 100m prsno (15 – 16 godina) vreme:  1:22.63
Luka Miladić na 50m delfin (9 godina) vreme:  42.99
Đorđe Čarnić na 100m mešovito (9 godina) vreme: 1:34.94
Mateja Janković na 100m mešovito (8 godina i mlađi) vreme:  1:52.23
Nikola Marić na 200m mešovito (15 – 16 godina) vreme: 2:20.56
Štafeta dečaci 4 x 50m mešovito (13 godina i mlađi) vreme: 2:26.08
Jovana Meljanac na 50m slobodno (14 – 15 godina) vreme: 29.78
Marija Čabadaj na 50m slobodno (11 godina) vreme: 32.80
Enja Katnić na 100m slobodno (14 – 15 godina) vreme: 1:04.02
Andjela Stevanov na 100m slobodno (13 godina) vreme:  1:05.24
Ana Marić na 100m slobodno  (11 godina) vreme:   1:12.44
Nevena Petraš na 100m slobodno (9 godina) vreme: 1:25.82
Nevena Petraš na 50m leđno (9 godina) vreme:  45.08
Lena Stoiljkovski na 100m leđno (12 godina) vreme: 1:14.93
Milica Cvetkov na 50m prsno (8 godina) vreme:  59.02
Viktorija Trankulov na 50m delfin (10 godina) vreme: 40.40
Nevena Petraš na 100m mešovito (9 godina) vreme:  1:40.25
Lena Stoiljkovski na 200m mešovito (12 godina) vreme: 2:52.38
Ženska štafeta  4 x 100m mešovito (13 – 15 godina) (Babić, Meljanac, Vlatković, Dabović) vreme: 5:27.01                   Štafeta dečaci 4 x 50 mešovito (13 godina) (Čarnić, Doroslovački, Šuvački, Jenovai) vreme: 2:26:08

 


Bronzane medalje osvojili su:
Dušan Jović na 50m slobodno (15 – 16 godina) vreme:   27.26
Dino Doroslovački na 50m slobodno (13 godina) vreme:  27.89
Pavle Stojanov na  50m slobodno (9 godina) vreme:  37.39
Luka Miladić na 100m slobodno (9 godina) vreme:  1:24.32
Dimitrije Petrović na 50m leđno (12 godina) vreme: 39.01
Srđan Štrbac na 50m prsno (10 godina) vreme: 47.73
Pavle  Stojanov na 50m delfin (9 godina) vreme:  45.65
Aleksandar Lilić na 100m delfin (15 – 16 godina) vreme:  1:11.04
Atila Sera na 100m delfin (14 godina) vreme: 1:11.33
Atila Sera na 200m mešovito (14 godina) vreme: 2:47.32
Enja Katnić na 50m slobodno (14 – 15 godina) vreme:  29.93
Mila Burnjaković na  50m slobodno (10 godina) vreme: 35.83
Nevena Petraš na 50m slobodno (9 godina) vreme:  37.39
Jovana Meljanac na 100m slobodno (14 – 15 godina) vreme:   1:05.44
Lara Lilić na 100m slobodno (12 godina) vreme: 1:09.13
Milica Cvetkov na 100m slobodno (8 godina) vreme: 1:40.74
Milica Cvetkov na 50m leđno (8 godina) vreme:  52.52
Anđela Stvevanov na 100m leđno (13 godina) vreme:  1:16.33
Anja Sarić na 50m prsno (11 godina) vreme: 47.01
Jovana Meljanac na  100m prsno (14 – 15 godina) vreme:  1:24.51
Ana Marić na 50m delfin (11 godina) vreme:  37.97
Tamara Vlatković na 100m delfin (14 – 15 godina) vreme:  1:21.07
Marija Čabadaj na 100m mešovito (11 godina) vreme: 1:25.94

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh