• Centar Lux
  • Kuća zdravlja

„Petarda“ SAS – a u meču protiv Kolubare iz Lazarevca

KMF SAS je dočekao u Kristalnoj dvorani ekipu Kolubare.

Gosti su doputovali u Zrenjanin sa samo tri rezerve i nisu mogli u Zrenjaninu ništa više od časnog poraza. U prvom poluvremenu još su se i držali, ali… U drugih 20 minuta nije im bilo spasa.

Za SAS su po dva puta pogodili Stefan Živanov i Igor Aranitović, jednom Savo Delić, uz napomenu da su kod gostiju najveću ocenu zaslužili Miloš Nenadović i Nikola Đuketić.

Fordomanija

SAS – KOLUBARA 5:2 (2:1)

Zrenjanin – Dvorana: Kristalna. Gledalaca: 150. Sudije: Vladan Radulović (Beograd), Bane Papišta (Sremska Mitrovica) i Nikola Čotrić (Loznica).

Strelci: 1:0 Živanov u 3, 2:0 Aranitović u 14, 2:1 Nenadović u 19, 3:1 Živanov u 21, 4:1 Delić u 24, 5:1 Aranitović u 25, 5:2 Đuketić u 33. minutu.

Žuti kartoni: Delić, Tomin (SAS), Nenadović (Kolubara).

Nagomilavanje prekršaja: SAS 11 (5-6), Kolubara 7 (3-4).

SAS: RODIĆ, DELIĆ, ŽIVANOV, ARANITOVIĆ, TOMIN, Kulić, Lojpur, Vukoje, Milićev, Škorić, Mandić.

KOLUBARA: SIMIĆ, ŽIVKOVIĆ, ĐUKETIĆ, LAZAREVIĆ, KALIČANIN, Milovanović, Nenadović, Petković.

Rezultat iz 4. kola: Kolubara – SAS 5:3 (1:0)

11 KMF Pirot 13 2 9 2 47 – 82 -35 8

U ovom kolu je bio slobodan Zufo, a Zrenjaninci u 16. kolu gostuju upravo ekipi KMF Zufo u Bujanovcu.