I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Ultra Caffe
Sport

„Petarda“ Begeja u Područnoj, Konak jesenji šampion B lige (9 FOTOGRAFIJA)

Područna liga Zrenjanin 11. kolo:

podrucna-1

Foto: Dejan Melar

podrucna-2

podrucna-3

Detalji sa utakmice dve Crvene zvezde

PerSu marketi

Tokom vikenda odigrano je 11. kolo zrenjaninske Područne lige. Možda je malo i iznenađenje kola poraz Proletera u Aleksandrovu, dok su na ostalim mečevima viđeni očekivani rezultati.

FK Proleter 2006

FK Proleter 2006

fk-proleter-borac-a

Detalj sa utakmice Borac (A) – FK Proleter 2006

Borac (A) - FK Proleter 2006.....Foto: Dejan Meler

Borac (A) – FK Proleter 2006…..Foto: Dejan Melar

Slobodan Studen fudbaler Mladosti iz Banatskog Despotovvca

Slobodan Studen, fudbaler Mladosti iz Banatskog Despotovvca

Naftagas (E) – OFK Kikinda 2:3
Lehel – Jedinstvo (B) 1:2
Bilećanin – Naftagas (B) 3:2
Krajina – Mladost (BD) 5:2
Crvena zvezda (VS) – Crvena zvezda (RS) 2:2
Borac (A) – Proleter 2006 2:0
Begej – Banat (Č) 5:0
Mladost (L) – Omladinac (RT) 4:4

Radost fudbalera Begeja protiv Banata iz Čente

Radost fudbalera Begeja protiv Banata iz Čente

podrucna-liga-tabela

U narednom, 12. kolu, igraju:

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Kikinda: OFK Kikinda – Omladinac (RT)
Čenta: Banat – Mladost (L)
Zrenjanin: Proleter 2006 – Begej
Rusko Selo: Crvena zvezda – Borac (A)
Banatski Despotovac: Mladost – Crvena zvezda (VS)
Boka: Naftagas – Krajina
Bočar: Jedinstvo – Bilećanin
Elemir: Naftagas – Lehel

A fudbalska liga

Zrenjanin: ZŠF Petlić – ASK (Aradac) 1:2
Klek: OFK Klek – MSK (Mihajlovo) 1:2
Zlatica: Zlatica – Jedinstvo 2014 (Ečka) 0:3
Botoš: Omladinac – Rusanda (Melenci) 3:2
Stajićevo: OFK Stajićevo – Potisje (Knićanin) 1:2
Zrenjanin: OFK Gradnulica – ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) 1:1
Lazarevo: Zadrugar Radnički 1911 (Jaša Tomić) 2:2

a-liga-tabela

Raspored 11. kola A lige (30. oktobar):
Radnički 1911 – ZŠF Petlić

ŽFK Banat Bagljaš – Zadrugar

Potisje – OFK Gradnulica

Rusanda – OFK Stajićevo

Jedinstvo 2014 – Omladinac (B)

MSK – Zlatica

ASK – OFK Klek

Konak

Konak

B gradska fudbalska liga

Protekle nedelje završen je jesenji deo prvenstva u B Graskoj fudbalskoj ligi. Najbolja je bila ekipa KSK iz Konaka, koja je sa 17 bodova osvojila jesenju titulu. Drugi je Tamiš iz Farkaždina sa 14, a treća je Sloga iz Jarkovca sa 13.
b-liga
Evo i igrača KSK iz Konaka, koji su izborili jesenju titulu: Stefan Horvat, Laslo Orc, Zoltan Dević, Arpad Kiš, Ninoslav Guran, Robert Gabona, Marjan Guran, Šandor Viktor, Miljan Žerajić, Danijel Zambo, Šanji Šejn, Bogdan Bjelovuk, Borislav Stojsavljević, Nikolin Dejan, Davor Guran, Subić Milan, Nenad Jelača, Janoš Paligros i Đura Nikolić.

Najbolji strelac ekipe u jesenjem delu prvenstva bio je Danijel Zambo sa 8 postignutih golova. Treba istaći i da je trener Konaka u ovoj polusezoni bio Saša Orc, a rukovodstvo su činili Janoš Kovač i Zoran Kapor.

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh