I love Zrenjanin

  • Home Interpoint
  • Ultra Caffe
Sport

IV Džoni Vajsmiler Kup održan na Peskari

ZrBizNet

Na Peskari je održan četvrti Kup Džonija Vajsmilera, odnosno Peskara Kup, takmičenje u daljinskom plivanju u organizaciji KDP Peskara.

 

Start trke

I Taxi Zrenjanin

– Pomenuo bih da smo u trci na 2,3 km imali 55 učesnika, a na trci „bubamara“ na 100 metara još šestoro 6. To je najbrojnija daljinska plivačka trka na otvorenim vodama u dosadašnje tri trke kupa Srbije u 2017 godini. Od članova KMDP Peskara pojavila su se  4 plivača – veterana. Trojica su osvojila medalje u veteranskim kategorijama, a pojavila se i poveća grupa Proleterovih plivača, koja je kao i svake godine, doprinela kvalitetu ove trke. Od njih devetoro svi su osvojili medalje po kategorijama, a i apsolutno imaju visoke plasmane – rekao je predsednik i takmičar KMDP Peskara.

Pobednici u muškoj i ženskoj konkurenciji

Članovi Plivačkog kluba Proleter

APSOLUTNI PLASMAN TAKMIČARA

1. Bence Balzam 1999 V “Maraton”- B. Topola 00:30.22,64
2. Petraš Vladimir 2000 V „Proleter“ – Zrenjanin 00:32.00,54
3. Ječanski Jovana 2003 III “Swim star” – Bečej 00:32.07,89
4. Marić Nemanja 2000 V „Proleter“ – Zrenjanin 00:32.52,46
5. Stanojev Ognjen 1994 VI TK Trial Racing 00:34.19,74
6. Mirkov Dragan 1974 X „Proleter“ – Zrenjanin 00:35.19,15
7. Pešti Erik 2004 III “Swim star” – Bečej 00:35.33,74
8. Hasnoši Tot Čongor 1996 VI “Maraton”- B. Topola 00:35.36,41
9. Jović Milan 1978 IX “Polet “ – Sombor 00:35.37,62
10. Šulc Tivadar 1976 X “Vojvodina” – Novi Sad 00:36.00,86
11. Poša Lenard 1997 VI „Proleter“ – Zrenjanin 00:37.08,70
12. Katnić Enja 2003 III „Proleter“ – Zrenjanin 00:37.14,08
13. Grgor Ognjen 2001 IV „Proleter“ – Zrenjanin 00:37.16,22
14. Marić Nikola 2002 IV „Proleter“ – Zrenjanin 00:37.17,42
15. Omaljev Igor 1983 VIII Bečej 00:38.24,29
16. Beharević Enis 1996 VI Kanjiţa 00:38.28,65
17. Šera Atila 2004 III „Proleter“ – Zrenjanin 00:38.36,93
18. Ţivković Dragan 1960 XIII “Maraton”- B. Topola 00:38.53,47
19. Tamaš Fabijan 2004 III Kanjiţa 00:39.32,88
20. Hasnoši Tot Karolina 2002 IV “Maraton”- B. Topola 00:39.40,91
21. Ţegarac Aleksandar 1977 X „Šabački delfini“ – Šabac 00:42.43,10
22. Mandić Igor 1978 IX “Arena” – Novi Sad 00:43.55,14
23. Feješ Ana 2002 IV Knjiţa 00:43.59,85
24. Vasić Saša 1970 XI “Maraton”- B. Topola 00:44.10,26
25. Domonkoš Gabor 1999 V Kanjiţa 00:44.25,53
26. Popović Dragan 1971 XI “Maraton”- B. Topola 00:45.35,98
27. Kornel Balog 2003 III Kanjiţa 00:45.53,43
28. Vidaković Mirna 1976 X “Spartak” – Subotica 00:46.00,78
29. Bence Habi 2002 IV Kanjiţa 00:46.06,74
30. Mijić Vojislav 1953 XIV „Šabački delfini“ – Šabac 00:46.53,51
31. Harmat Čongor 2006 II Kanjiţa 00:47.18,52
32. Hajdu Endre 1971 XI Kanjiţa 00:47.40,95
33. Milojević Milan 1966 XII KDMP „Peskara“ – Zr 00:48.24,51
34. Boţinov Slobodan 1958 XIII “Spartak” – Subotica 00:48.36,08
35. Đukić Goran 1972 XI Temerin 00:49.24,64
36. Nikolin Sreten 1949 XV Kanjiţa 00:49.34,67
37. Mesaroš Tamara 2006 II Kanjiža 00:52.55,08
38. Tomić Gostojić Sladjana 1968 XI „Proleter“ – Zrenjanin 00:54.33,51
39. Priboj Ištvan 1942 XVII “Spartak” – Subotica 00:54.47,68
40. Jablan Aniko 1967 XII “Maraton”- B. Topola 00:55.30,55
41. Đuričin Svetozar 1962 XIII “Maraton”- B. Topola 00:55.54,77
42. Hegediš Kitti 2004 III Kanjiţa 00:56.23,85
43. Mesaroš Etelka 1953 XIV Kanjiţa 00:56.24,16
44. Hegediš Sara 2007 I Kanjiţa 00:59.20,18
45. Noemi Mičkei 2004 III Kanjita 00:59.35,11
46. ĐerĎ David 2006 II Kanjiţa 01:01.51,81
47. Jovović Špiro 1975 X KDMP „Peskara“ – Zr 01:04.09,96
48. Vukićević Ana 1960 XIII “Spartak” – Subotica 01:04.27,75
49. Kerkez Dragan 1965 XII Beograd 01:06.27,18
50. Hegediš Anna 2007 I Kanjiţa 01:06.28,61
51. Magoši Fejka 2007 I Kanjiţa 01:06.32,13
52. Stefanović Srđan 1951 XV KDMP „Peskara“ – Zr 01:11.56,95
53.Palasti Anna 1960 XIII CSONGRAD – HUN 01:12.58,01
54. Eszenyi Laszlo 1942 XVII CSONGRAD – HUN 01:18.46,57
55. Jovičin Đura 1948 XV KDMP „Peskara“ – Zr 01:32.59,02

PLASMAN TAKMIČARA PO KATEGORIJAMA

KATEGORIJA 11 – 12 godina

1. Harnat Čongor 2006 Kanjiţa 00:47.18,52
2. Đerđ David 2006 Kanjiža 01:01.51,81

KATEGORIJA 13 – 14

1. Pešti Erik 2004 “Swim star” – Bečej 00:35.33,74
2. Šera Atila 2004 „Proleter“ – Zrenjanin 00:38.36,93
3. Tamaš Fabijan 2004 Kanjiţa 00:39.32,88
4. Kornel Balog 2003 Kanjiţa 00:45.53,43

KATEGORIJA 15 – 16

1. Grgor Ognjen 2001 IV „Proleter“ – Zrenjanin 00:37.16,22
2. Marić Nikola 2002 IV „Proleter“ – Zrenjanin 00:37.17,42
3. Bence Habi 2002 Kanjiža 00:46.06,74

KATEGORIJA 17 – 18

1. Bence Balzam 1999 “Maraton“- B.Topola 00:30.22,64
2. Petraš Vladimir 2000 „Proleter“ – Zrenjanin 00:32.00,54
3. Marić Nemanja 2000 „Proleter“ – Zrenjanin 00:32.52,46
4. Domonkoš Gabor 1999 Kanjiža 00:44.25,53

KATEGORIJA 19 – 24

1.  Stanojev Ognjen 1994 TK Trial Racing 00:34.19,74
2. Hasnoši Tot Čongor 1996 “Maraton“- B.Topola 00:35.36,41
3. Poša Lenard 1997 „Proleter“ – Zrenjanin 00:37.08,70
4. Beharević Enis 1996 Kanjiţ 00:38.28,65

KATEGORIJA 30 – 34

1. Omaljev Igor 1983 Bečej 00:38.24,29

KATEGORIJA 35 – 39

1. Jović Milan 1978 “Polet” – Sombor 00:35.37,62
2. Mandić Igor 1978 “Arena” – Novi Sad 00:43.55,14

KATEGORIJA 40 – 44
1. Mirkov Dragan 1974 „Proleter“ – Zrenjanin 00:35.19,15
2. Šulc Tivadar 1976 “Vojvodina” – Novi Sad 00:36.00,86
3. Ţegarac Aleksandar 1977 „Šabački delfini“ – Šabac 00:42.43,10
4. Jovović Špiro 1975 KDMP „Peskara“ – Zr 01:04.09,96

KATEGORIJA 45 – 49

1,Vasić Saša 1970 “Maraton“- B.Topola 00:44.10,26

2. Popović Dragan 1971 “Maraton“- B.Topola 00:45.35,98

3. Hajdu Endre 1971 Kanjiţa 00:47.40,95
4. Đukić Goran 1972 Temerin 00:49.24,64

KATEGORIJA 50 – 54

1. Milojević Milan 1966 KDMP „Peskara“ – Zr 00:48.24,51
2. Kerkez Dragan 1965 Beograd 01:06.27,18

KATEGORIJA 55 – 59

1. Ţivković Dragan 1960 “Maraton“- B.Topola 00:38.53,47
2. Boţinov Slobodan 1958 “Spartak” – Subotica 00:48.36,08
3. Đurićin Svetozar 1962 “Maraton“- B.Topola 00:55.54,77

KATEGORIJA 60 – 64

1.Mijić Vojislav 1953 „Šabački delfini“ – Šabac 00:46.53,51

KATEGORIJA 65 – 69

1.Nikolin Sreten 1949 Kanjiţa 00:49.34,67
2. Stefanović SrĎan 1951 KDMP „Peskara“ – Zr 01:11.56,95
3. Jovičin Đura 1948 KDMP „Peskara“ – Zr 01:32.59,02

KATEGORIJA 75 +

1. Priboj Ištvan 1942 “Spartak” – Subotica 00:54.47,68
2. Eszenyi Laszlo 1942 CSONGRAD – HUN 01:18.46,57

PLASMAN TAKMIČARKI PO KATEGORIJAMA

KATEGORIJA DO 10 GODINA

1. Hegediš Sara 2007 Kanjiţa 00:59.20,18
2. Hegediš Anna 2007 Kanjiţa 01:06.28,61
3. Magoši Feika 2007 Kanjiţa 01:06.32,13

KATEGORIJA 11 – 12

1.Mesaroš Tamara 2006 Kanjiţa 00:52.55,08

KATEGORIJA III 13 – 14

1. Ječanski Jovana 2003 “Swim star” – Bečej 00:32.07,89
2. Katnić Enja 2003 Proleter“ – Zrenjanin 00:37.14,08
3. Hegediš Kitti 2004 Kanjiţa 00:56.23,85
4. Noemi Mičkei 2004 Kanjiţa 00:59.35,11

KATEGORIJA 15 – 16
1.Hasnoši Tot Karolina 2002 “Maraton“- B.Topola 00:39.40,91
2. Feješ Ana 2002 Kanjiţa 00:43.59,85

KATEGORIJA 40 – 44

1.Vidaković Mirna 1976 “Spartak” – Subotica 00:46.00,78

KATEGORIJA 45 – 49

1. Tomić Gostojić Sladjana 1968 Proleter“ – Zrenjanin 00:54.33,51

KATEGORIJA 50 – 54

1.Jablan Aniko 1967 “Maraton“- B.Topola 00:55.30,55

KATEGORIJA 55 – 59

1.Vukićević Ana 1960 “Spartak” – Subotica 01:04.27,75
2. Palasti Anna 1960 CSONGRAD – HUN 01:12.58,01

KATEGORIJA 60 – 64

1.Mesaroš Etelka 1953 Kanjiţa 00:56.24,16

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh