• Zr oglasi

Proleter odmah iza velike trojke u Srbiji, Ognjen Šuvački najbolji tehničar

Crvena zvezda je osvojila titulu prvaka Srbije pošto je trijumfovala na Finalnom turniru Prvenstva Srbije 2021. u konkurenciji kadeta u Novom Sadu.

Kadeti OK Proleter sa trenerima Predragom Tanackovićem i Darkom Jančićem

Crvena zvezda je u finalu kadetskog prvenstva Srbije savladala Vojvodinu NS seme iz Novog Sada sa 3:2 (14:25, 25:21, 16:25, 25:16, 15:13). Treće mesto je osvojio Partizan, koji je u meču za bronzanu medalju pobedio Proleter iz Zrenjanina sa 3:0 (25:22, 25:20, 25:20).

Za najboljeg tehničara proglašen je Ognjen Šuvački iz OK Proleter. Danilo Ilić, korektor Crvene zvezde, proglašen je za najboljeg igrača Finalnog turnira.

Nagrade i trofeje najboljim pojedincima i ekipama predali su Marija Tojagić, sestra pokojnog Dušana Tojagića, dr Bogdan Sretenović, sportski direktor OSS, Slobodan Boškan, prvi trener Vojvodine NS seme i Anđelko Popović, delegat Finalnog turnira u Novom Sadu.

Zrenjaninka Ema Grubanov je sa ekipom OK Beograd osvojila srebro na finalnom turniru prvenstva Srbije u konkurenciji kadetkinja

SREBRO ZA  EMU GRUBANOV

Omladinac iz Novih Banovaca je osvojio titulu šampiona Srbije, pošto je u finalu Finalnog turnira Prvenstva Srbije 2021. u konkurenciji kadetkinja u Valjevu savladao Beograd sa 3:0 (25:15, 25:23, 25:15). Za OK beograd nastupa Zrenjaninka, Ema Grubanov, nekadašnja članica OK Bagljaš 023.

Bronzane medalje su osvojile kadetkinje TNET iz Obrenovca, koje su u meču za treće mesto pobedile Crvenu zvezdu sa 3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:20).