I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Na tradicionalnoj regati Begej 2021 učestvovalo 173 kajakaša iz cele Srbije

Zrenjaninski kajakaši su po 10. put bili organizatori tradicionalne regate Begej 2021, na reci Begej ispred kajak kluba Begej, koja je okupila deset klubova iz Srbije sa 173 takmičara.

Fotografije: Ivan Pančić

Kajak klub Begej nastupio je sa 36 takmičara u kategorijama minikajaka, pionira i kadeta. Zrenjaninci su osvojili ukupno 18 medalja:

I Taxi Zrenjanin

Rezultati po kategorijama:

DEVOJČICE

2012 – 2013. godište

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Milica Grebenar MK-1 500m 🥇
Nevena Vlatković MK-1 500m 🥈

Tijana Tiring MK-1 500m 4.mesto
Nevena Vlatković-Tiring Tijana MK-2 🥉

Milica Grebenar-Nina Mokić MK-2 500 500m 🥇

2011.godište

Majda Oklobdzija MK-1 500m 4.mesto Maša Manigodić MK-1 500m 🥈 Mina Tiring MK-1 500m 6.mesto. Manigodić Maša-Mina Tiring MK-2 500m 🥉
Milica Grebenar-Majda Oklobdžija-Mia Božić-Maša Manigodić MK-4 500m 🥉

2010.godište

Mia Božić MK – 1 500m 🥈

Mia Božić-Majda Oklobdžija MK-2 500m 4. mesto

PIONIRKE

Katarina Kontić K-1 500m Katarina Kontić- Jana Đogović K-2 500m 6.mesto

DEČACI

2012 – 2013. godište

Dušan Radovančev MK-1 500m 🥉
Uroš Popović MK – 1 500 m 5. mesto
Dušan Radovančev – Uroš Popović MK-2 500m 🥉

2011.godište

Matija Oklobdzija-Luka Popov MK-2 500m 🥇
Luka Popov MK-1 500m 4.mesto
Matija Oklobdzija MK-1 500m 5.mesto:

2010.godište

Marko Lakatuš MK-1 500m 🥈
Danilo Đogović MK-1 4.mesto

Ivan Gardinovački MK-1 500m 13.mesto

Sergej Haskić MK-1 500m 5.mesto

Luka Oklobdzija MK-1 500m 7.mesto

Lazar Vuković MK-1 500m 9.mesto
Marko Lakatuš-Luka Oklobdzija MK-2 500m 🥈

Lazar Vuković-Danilo Đogović MK-2 500m 4.mesto

2009. godište

Aleksa Simonovski MK-1 1000m 6. mesto
Nemanja Vlatković MK-1 1000m 🥈

Uroš Savić MK-1 500m 13. mesto

Đorđe Radišić MK-1 500m 14.mesto

Novak Runjo MK-1 500m

Veljko Kontić MK-1 500m 11.mesto
Uroš Savić – Novak Runjo MK-2 500m 7.mesto

Nemanja Vlatković-Aleksa Simonovski K-2 500m 5.mesto
Marko Lakatuš-Luka Oklobdzija- Nemanja Vlatković-Danilo Đogović MK-4 500m 🥉
Đorđe Radišić-Veljko Kontić-Uroš Savić-Matija Oklobdzija MK-4 500m 5.mesto

PIONIRI

Jovan Popov K-1 500m 5. mesto

Radovan Ramljanski K-1 500m 11. mesto

Marko Gojgolović K-1 500m 14.mesto

Aleksa Lalić K-1 500m 12.mesto

Luka Tomić 15.mesto

Aleksa Lalić-Marko Gojgolović K-2 500m 5.mesto

Jovan Popov-Radovan Ramljanski-Marko Gojgolović-Aleksa Lalić K-4 500 🥉

KADETI

Stefan Trubajić K – 1 500m 8. mesto

Marko Šarčević K – 1 500m 12.mesto

Matija Kostić K-1 500m 10.mesto

Stefan Trubajić-Stevan Bojanić K-2 500m 4.mesto

Luka Kojić-Matija Kostić 7.mesto

Stefan Trubajić-Stevan Bojanić-Marko Šarčević-Luka Kojić K-4 500m 🥉

MIX-2 Stefan Trubajić- Biljana Vukov 🥉

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh