I love Zrenjanin portal

  • Aviv park Zrenjanin
  • Ultra Caffe
Sport

Odbojka: Loš prijem u banatskom derbiju, MD Zrenjanin po planu

Osamnaesto prvoligaško kolo lako može da bude odlučujuće klubovima koji se bore za vrh tabele, ali i za opstanak.

 Odbojka Klek

U „banatskom derbiju“ su u Kleku igrali Klek Srbijašume i Borac iz Starčeva. Gost su slavili sa 3:1 i naterali domaće da se malo zabrinu za opstanak. Po setovima je bilo: 24: 26, 21: 25, 25: 22 i 23: 25.

– U neizvesnoj utakmici gosti iz Starčeva su iskoristili naše greške. U sva tri seta koja suoni  dobili, mi smo vodili do same završnice i na kraju zbog lošeg prijema poklonili setove protivnicima. Mislim da ćemo posle narednog gostovanja, poslednjeplasiranim Zaječarcima, osigurati opstanak u Prvoj ligi – rekao je Davor Ćuk, trener OK Klek Srbijašume.

Fordomanija

Rezultati odigranih utakmica 18.kola:

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.
Inđija:InđijaBukovica Putevi3: 0
Mladenovac:MladenovacSmederevo2: 3
Beograd:ŽelezničarNovi Pazar Junior 0:3
Klek:Klek SrbijašumeBorac1: 3
Novi Sad:Dunav VolleyTimok3: 0
Veliko Gradište:VGSKKosovska Mitrovica1: 3

Tabela:

1.Novi Pazar Junior18171511349
2.Inđija18162501247
3.Železničar18135422337
4.Borac18117403036
5.Kosovska Mitrovica18117383130
6.Klek Srbijašume18810414024
7.VGSK18711313923
8.Bukovica putevi18711314420
9.Smederevo18711274019
10.Dunav Volley18513284518
11.Mladenovac18415264913
12.Timok18315204911

 U 18. kolu Prve lige Srbije za odbojkašice, prema očekivanju, MD Zrenjanin je ubedljivo savladao kragujevački Radnički sa 3: 0. Po setovima je bilo: 25: 15, 25: 15 i 25: 22.

Bila je to jedanaesta pobeda MD – a u dosadašnjem toku prvenstvene trke, a Radnički je ostao na 25 osvojenih bodova.

Gornji Milanovac:Takovo Zvezda HeliosFutog3: 0
Čačak:LiberoValjevo0: 3
Kragujevac:KragujMladost3: 0
Beograd:RadničkiVaradin-Vojvodina3: 1
Zrenjanin:MD ZrenjaninRadnički (K)3: 0
Niš:StudentCrnokosa Artos2: 3

 Tabela:

1.Radnički (B)18153472043
2.Kraguj18144461743
3.Varadin-Vojvodina18117382335
4.Takovo Zvezda Helios18126392534
5.Valjevo18126392634
6.MD Zrenjanin18117382733
7.Futog1899323426
8.Radnički (K)18810303425
9.Crnokosa Artos18810324022
10.Mladost18612263919
11.Libero1811712535
12.Student1811712535

 

 

 

 

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh